Hlavná Celebrita Jennifer Aniston a Justin Theroux si užívajú polnoc v Paríži: Pozrite si fotografie

Jennifer Aniston a Justin Theroux si užívajú polnoc v Paríži: Pozrite si fotografie

 Justin theroux, Jennifer Aniston Paris Jennifer Aniston a Justin Theroux spoločne preskúmali Paríž na predstavení Louis Vuitton's Masters Collaboration v utorok 11. apríla. (Foto: Pierre Suu/GC Images)

herec Justin Theroux zdieľa novú fotku, na ktorej si užíva Paríž spolu so svojou manželkou, Jennifer Aniston, v utorok 11. apríla.

Herec sa na Instagrame podelil o fotku, na ktorej sa utešuje so svojou ženou na akcii v meste svetla. Obaja sa pozerajú do zrkadla na strope a sú obklopení farebnými obrázkami slávnej „Mona Lisy“ od Leonarda da Vinciho.

V Louvri. 👨🏼‍🎨🍷🥐🇫🇷 #LouvreVuitton #paris #jeffkoons

Príspevok zdieľaný @justintheroux dňa

mama syn svadobné tanečné piesne

„V Louvri. 👨🏼‍🎨🍷🥐🇫🇷 “ napísal Theroux k obrázku. Pridal hashtagy pre udalosť, večeru Louis Vuitton usporiadanú v múzeu Louvre. Pridal ďalšiu výzvu umelcovi Jeffovi Koonsovi, ktorý navrhol tašky pre značku s ikonickým obrazom pre Louis Vuitton's Masters Collaboration.

Po udalosti sa obaja dostali na historické námestie Place Vendôme a Theroux zverejnil fotku stĺpa. 'Place Vendome.' Spln mesiaca,“ dodal Theroux. 'Sme tu neskoro.'

Miesto Vendome. Spln (ish) mesiac. Tu je neskoro.

Príspevok zdieľaný @justintheroux dňa

Theroux a Aniston na podujatí koordinovali čierne oblečenie, čo v poslednej dobe robili pri verejných vystúpeniach. Herečka z Priateľov vyzerala elegantne v zostave na mieru od Nicolasa Ghesquiereho. The Zvyšky herec zladil svoju manželku do lesklých čiernych kožených nohavíc a vypasovaného saka. Na červenom koberci mal upravenú, no plnú bradu.

 Justin THeroux Jen Aniston

PARÍŽ, FRANCÚZSKO – 11. APRÍLA: Herci Justin Theroux a jeho manželka Jennifer Aniston prichádzajú na večeru Louis Vuitton’s Dinner na uvedenie tašiek umelca Jeffa Koonsa do Musee du Louvre 11. apríla 2017 v Paríži vo Francúzsku. (Foto: Pierre Suu/GC Images)

Herec dokonca žartoval o reakcii svojej manželky na jeho ochlpenie na tvári Show Ellen DeGeneres v pondelok 10. apríla. „Mám späť bradu. Vypestoval som to späť pre The Leftovers Season 3,“ poznamenal. „Páči sa jej to do bodky... Bude sa jej to páčiť asi mesiac a potom povie: ‚Dobre, musíš sa toho zbaviť.‘ A potom som povedal: ‚Nie. Teraz si musím ponechať fúzy počas celej show. Nemôžem si to oholiť.‘“