Hlavná Svadobné Správy Jennifer Lopez je zasnúbená s Alexom Rodriguezom: Pozrite sa na jej obrovský diamantový prsteň

Jennifer Lopez je zasnúbená s Alexom Rodriguezom: Pozrite sa na jej obrovský diamantový prsteň

jennifer lopez alex rodriguez(Shutterstock.com)

Autor: Esther Lee 09.03.2019 o 21:00 hod

zales mu sľubujú prstene

J. Lo a A. Rod navždy. Jennifer Lopez a Alex Rodriguez sú zasnúbení po dvoch rokoch randenia. Mocní manželia, najznámejší ako J-Rod, sa v sobotu 9. marca obrátili na sociálne siete, aby oznámili svoje zasnúbenie-na radosť svojich fanúšikov.

Povedala áno, 43 -ročný Rodriguez napísal na Instagram spolu so zameraným záberom Lopezovho obrovského, nového, smaragdovo brúseného, ​​diamantového zásnubného prsteňa.

Lopez tiež zdieľala rovnakú fotografiu, ale bola označená vtipne Ellen DeGeneres potom, čo moderátor diskusnej šou nedávno speváčke superhviezdy spestril otázkami o potenciálnom zasnúbení. V novembri 2018 DeGeneres žartovala s Lopezovou, že počula, ako Rodriguez povedal, že sa bude ženiť.

To nepovedal, Lopez sa na to zasmial. To nepovedal. Ukážte mi text.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

povedala áno ♥ ️

Príspevok zdieľaný používateľom Alex Rodriguez (@arod) 9. marca 2019 o 17:34 PST

skutočné rozhovory o vzťahoch

Potom DeGeneres nasledoval otázkou: Takže, budete sa ženiť?

Neviem, odpovedal vtedy Lopez.

Len minulý mesiac, Svadobný plánovač herečka vzdala hold Rodriguezovi práve včas k ich dvojročnému výročiu. Dva roky smiechu, napísala. Dva roky zábavy. Dva roky dobrodružstva. Vzrušenie z rastu a učenia sa. O skutočnom priateľstve. A toľko lásky !!

Robíš z môjho sveta krajšie bezpečné a stabilné miesto ... uprostred nášho stále sa meniaceho, stále sa pohybujúceho života ... dávaš mi pocit, že som teenager, ktorý začína odznova ... pokračovala. Zakaždým, keď si myslím, že ťa mám zaviazanú, prekvapíš ma tým najúžasnejším spôsobom, ktorý mi pripomína, ako som požehnaný, že som ťa teraz našiel v tejto chvíli v tomto čase ... náš čas… Te Amo Macho… #atapontheshoulder #2 years.

Americká speváčka a herečka Jennifer Lopez (R) a hráč baseballu manželov Alex Rodriguez dorazia na 91. ročník udeľovania Oscarov v divadle Dolby Theater v Hollywoode v Kalifornii 24. februára 2019. (Foto Mark RALSTON / AFP) (Fotografický kredit by mal čítať MARK RALSTON/AFP/Getty Images)

Pre Lopez, ktorá zdieľa dvojičky Emme a Maxa s bývalým manželom Marcom Anthonym, to bude už štvrté manželstvo. Pre Rodrigueza to bude druhé manželstvo. S bývalou manželkou Cynthiou Scurtis má spoločné dve dcéry Ellu a Natašu.