Hlavná TV Jeremy Vuolo hrá Jingerovi Duggarovi na premiére 2. sezóny ‘Counting On’

Jeremy Vuolo hrá Jingerovi Duggarovi na premiére 2. sezóny ‘Counting On’

  Jinger Duggar a Jeremy Vuolo Jinger Duggar a Jeremy Vuolo (Foto kredit: Julia Myers / TLC)

Na rýchlej ceste k manželstvu! Klan Duggarovcov verí, že randenie by malo viesť k manželstvu, a je to tak Jinger je rad na dvorenie. The Počítame ďalej hviezda a jej futbalista, z ktorého sa stal farár, Jeremy Vuolo , oznámili svoje dvorenie ešte v júni a ich angažovanosť len o mesiac neskôr.

Teraz, v druhej sezóne reality show TLC, sa diváci môžu pozrieť z prvej ruky na vzťah Jinger a Jeremyho. Tu, Faircityfire rekapituluje pamätné momenty z premiéry druhej sezóny s názvom „A Courtship Begins“.

láskyplné citáty pre neho

Jeremy priletí z Texasu, aby strávil čas s Jinger, ale najprv sa chce súkromne porozprávať s jej otcom. Jingerov otec, Jim Bob , vyzdvihne Jeremyho z letiska, aby sa muži mohli od srdca porozprávať.

Keď Počítame ďalej producentka sa pýta Jinger na jej priateľstvo s Jeremym, ona vysvetľuje, že v rozhovore medzi nimi stále počula jeho meno Jessa a Ben , ktorí sú s ním priatelia. Hoci sa občas videli „mimochodom“, Jinger si bola istá, že Jeremy o ňu nebude mať záujem.

Jinger vysvetľuje, že Jeremy sa vzdal profesionálneho futbalu, aby sa stal pastorom. Prvýkrát sa s ním spojila na misijnej ceste v Strednej Amerike, kde si uvedomila, že je to „úžasný chlap“. Keď Počítame ďalej producentka sa pýta, čo miluje na Jeremym, Jinger sa pýta: „Koľko času máš? Máš celý deň?' Členovia jej rodiny žartujú, že má „podmienku“ a „nie je na tej istej planéte“ ako oni. Je bezpečné povedať, že Jinger Duggar je zamilovaný.

Jeremy a Jim Bob idú von na šálku kávy. Počas ich rozhovoru Jeremy požiada Jingerovho otca o povolenie oficiálne dvoriť jeho dcére.

'Toto je veľký krok,' odpovedá Jim Bob. 'Dvorenie... neznamená, že ste zasnúbení, ale je to niečo, čo je [je] hodnotiacim obdobím na účely vzájomného uvažovania o manželstve.' Ďalej hovorí, že on a jeho manželka, Michelle , diskutovali o tom a Jeremy má ich požehnanie začať dvoriť Jinger a dodáva, že dúfa, že povie áno.

Jinger je nervózna z čakania na príchod svojho otca a Jeremyho. Keď Jim Bob odišiel vyzdvihnúť Jeremyho z letiska, očakávala, že muži budú preč asi hodinu. Prichádzajú o niekoľko hodín neskôr, ako sa očakávalo, a Jinger nie je nikde. Jeremy prináša hrnček plný kvetov a objíma členov Jingerovej rodiny. Nakoniec Jinger zíde z horného poschodia a príťažlivosť medzi nimi je zrejmá. Jeremy jej podá kvety, objíme ju a povie jej, že mu „tak veľmi chýba“.

Jeremy žiada Jinger, aby vyšla von. Práve vtedy sa kamera presunie do spovednice, kde Jinger priznáva, že je „úplne zamilovaná“. Jeremy vysvetľuje, že hovoril s jej otcom a dostal otcovo požehnanie. Požiada ju, aby s ním urobila „krok vpred“. Jinger okamžite povie áno.

kde môžem rýchlo predať svoje svadobné šaty

„Nemôžem byť šťastnejší,“ povedal jej Jeremy. 'Nechcel by som byť inde ako s tebou.'

'Jeremy, som za teba taká vďačná,' odpovie Jinger, keď sa mu pozrie do očí. Začína pršať, no zdá sa, že ani jednému to nevadí. Vymenili si „Milujem ťa“ a potom sa vrátia dovnútra, aby oznámili Jingerovej rodine, že oficiálne dvoria.

Sledujte príbeh lásky Jinger a Jeremyho Počítame ďalej , vysielanie v utorok o 20.00 hod. ET na TLC.

kedy sa melania vydala