Hlavná Celebrita Jesse Tyler Ferguson prezradil nové podrobnosti o svadbe Sofie Vergara a Joea Manganiella

Jesse Tyler Ferguson prezradil nové podrobnosti o svadbe Sofie Vergara a Joea Manganiella

 jesse ferguson sofia vergara svadba joe manganiello Jesse Tyler Ferguson prezradil nové podrobnosti o svadbe Sofie Vergara a Joea Manganiella v novembri 2015. (Poďakovanie: Dimitrios Kambouris/VF14/WireImage)

Jesse hovorí s Jofiou! Moderná rodina herec Jesse Tyler Ferguson zastavil sa Show Ellen DeGeneres vo štvrtok 26. mája a ponúkol nové podrobnosti o Hviezdna svadba Sofie Vergary a Joea Manganiella v Palm Beach .

Ferguson žartom zavolal DeGeneresovi, že zmeškal Vergarinu opulentnú svadbu so 400 hosťami. 'Počul som, že ste boli pozvaní, a rozhodol som sa neprísť,' poznamenal moderátorke talkshow. 43-ročná Vergara si z Degeneresa uťahovala o jej stave nezobrazenia počas nedávnej doby Ellen zastaviť a naznačil, že DeGeneres musel byť vystrašený latinskými tancami.

Zatiaľ čo mnoho úžasných detailov zo zákulisia svadby v novembri 2015 – vrátane Manganiello je sexi Magic Mike XXL Tanec Backstreet Boys a Pitbullovo prekvapivé živé vystúpenie „Fireball“ — už boli odhalené, Ferguson mal jeden obzvlášť dobrý príbeh, ktorý do mixu pridal.

Fotografiu zverejnila Sofia Vergara (@sofiavergara) na

čo si oblečieš na formálnu svadbu

'Nechcem o tom hovoriť, pretože to nebola moja svadba,' povedal Ferguson DeGeneres a snažil sa odolať jej otázkam. Nakoniec ustúpil a podelil sa o vtipný vtip o manželských sľuboch páru.

„Joeove sľuby boli také sladké, také výdatné,“ pripomenul. „A keď to bolo hotové, všetci si povedali: ‚Ach, to bolo také sladké‘“ Potom bola na rade nevesta.

„Sofia vstane a povie: „Moja nie je taká dobrá,“ povedal a napodobnil Vergarin kolumbijský prízvuk.

DeGeneres žartoval, že Fergusonov prízvuk znel skôr ako nemecký než kolumbijský. Vergarina svadba s hviezdami zahŕňala vystúpenia jej milovaných spolužiakov z modernej rodiny, ako je Ferguson, Eric Stonestreet, Ty Burrell a jej manžela na obrazovke, Ed O’Neill .

Fotografiu zverejnila Sofia Vergara (@sofiavergara) na

Na túto príležitosť mala nevesta oblečené a Šaty Zuhair Murad Couture strihu morskej panny s odnímateľnou sukňou. Vo chvíli, keď povedala a Manganiello si vymenil prísahu, zo stropu vyleteli stovky sviežich bielych kvetov.

Keď nadišiel čas recepcie, Vergara si skrátila sukňu a šišla s Manganiellom do bieleho rána. Na ich nádhernej svadbe sa zúčastnili aj hviezdy ako napr Reese Witherspoon, Channing Tatum, Anna Paquin a dokonca aj samotný Pee-Wee Herman, Paul Reubens .

Po tom, ako sa divoký pár zotavil zo svadby v Palm Beach so svojimi rodinami, odletel na a svadobná cesta na súkromnom ostrove v Karibiku s plážami s bielym pieskom a krištáľovo čistou vodou.