Hlavná TV Jinger Duggar a Jeremy Vuolo boli počas svadobného dňa nadšení

Jinger Duggar a Jeremy Vuolo boli počas svadobného dňa nadšení

 Svadba Jinger Duggar Jeremy Vuolo Foto s láskavým dovolením TLC Digital

Správa od pána a pani Vuolových! Po veľmi krátke dvorenie , hviezda reality TLC Jinger Duggar a bývalý futbalový profesionál Jeremy Vuolo sobáš v sobotu 5. novembra . Po veľkom odhalení sa novomanželia podelili so svojimi fanúšikmi o správu Web TLC .

„S veľkou radosťou oznamujeme, že sme teraz manželia,“ povedal 29-ročný Vuolo na recepcii po obrade.

Jeho nevesta medzitým vyzerala krásne v čipkovaných šatách s rukávmi a závoji. 'Je neuveriteľné byť na tomto mieste,' dodal Duggar (22). „Tak dlho sme sa za to modlili. A len som túžil po dni, keď sme sa vzali. A teraz nám Boh dal túžbu našich sŕdc.'

Pár si vymenil sľuby pred 1000 hosťami v rodnom štáte rodiny Duggarovcov v Arkansase. Čestnou matrónou nevesty nebol nikto iný ako jej sestra a najlepšia priateľka, Jessa Seewaldová . Brat ženícha slúžil ako najlepší muž. Podľa TLC sa počas sobotňajšej ceremónie páru roztrhla celá miestnosť.

 jeremy-jinger

Nasledovala ich svadba a víchrica letné dvorenie . Pár sa prvýkrát stretol cez Jessu vlani v máji a v júni oznámili svoje dvorenie. V júli Vuolo navrhol svojej láske s prekvapivým návrhom strechy v New Yorku.

'Myslím, že sme nadšení, že môžeme začať život spolu,' uzavrel Vuolo vo videu. 'Doteraz to bola neuveriteľná cesta.'

Duggar dodal: 'Sme za vás všetkých tak vďační.'