Hlavná TV Jinger Duggar je po dvorení zasnúbený s futbalistom Jeremym Vuolom

Jinger Duggar je po dvorení zasnúbený s futbalistom Jeremym Vuolom

 Jinger Duggar Jeremy Vuolo Hviezda reality TLC Jinger Duggar a futbalista Jeremy Vuolo oficiálne dvoria! Pozrite si ich oznamovacie video. (Kredit: TLC)

Teraz odpočítavajú dni do svadby! Hviezda reality TLC Jinger Duggar je zasnúbený s futbalistom Jeremy Vuolo, TLC potvrdzuje Faircityfire.

Pár to najprv oficiálne oznámil Ľudia v utorok 26. júla zverejnili vyhlásenie o svojom budúcom zväzku. 'Sme tak nadšení, že sa môžeme podeliť o túto správu, že sme teraz zasnúbení,' povedala dvojica magazínu. „Od nás oboch vám všetkým ďakujem za nespočetné priania, ktoré sme dostali počas dvorenia. Sme tak nadšení, že môžeme urobiť tento ďalší krok v tom, ako spolu strávime naše životy. Sme veľmi vďační za to, ako nás Pán spojil. Doteraz to bola neuveriteľná cesta a sme nadšení, že budeme v nadchádzajúcich dňoch spoločne slúžiť Kristovi.“

Ich zasnúbenie bolo oznámené len mesiac po tom, čo pár odhalil svoje dvorenie na Počítame ďalej webová stránka. Pár sa podelil o svoje úmysly vydať sa na cestu možnej spoločnej budúcnosti vo videu, v ktorom fanúšikom povedali: „S radosťou oznamujeme, že oficiálne dvoríme.“

Vuolo vysvetlil svoje chápanie súdneho konania v rovnakom klipe. „Na rozdiel od príležitostnejšieho vzťahu si chceme naozaj uctiť Pána a byť veľmi úmyselní v tom, ako napredujeme,“ povedal divákom.

Budúci manželia sa prvýkrát stretli v máji 2015 a následne sa spoločne vydali na misijnú cestu. 'Tam som skutočne videl jeho srdce a skutočne som obdivoval jeho postavu,' povedal Jinger o Vuolo.

Športovec, ktorý sa stal pastorom, potom v decembri 2015 požiadal patriarchu rodiny Duggarovcov Jima Boba Duggara o povolenie súdiť jeho dcéru.

'Toto otvorilo dvere pre pána Duggara a mňa, aby sme si vybudovali priateľstvo,' prezradil bývalý športovec na svojej webovej stránke. 'A začala táto skvelá nová kapitola môjho života s Jinger!'