Hlavná TV João Franco z podpalubia Stredomoria je zasnúbený

João Franco z podpalubia Stredomoria je zasnúbený

 Joao Franco z'Below Deck Med Joao Franco z 'Below Deck Med' je zasnúbený. (Foto: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal cez Getty Images)

Hovorte o kývaní loďou. Stredomorská osobnosť z podpalubia João Franco je zasnúbený s priateľkou Michelle Dicu. Franco, palubný hráč, ktorý sa pripojil k Bravovmu skvelému spinoffu v sezóne 3, odhalil svoj najnovší životný míľnik prostredníctvom Instagramu v piatok 6. marca.

„Najúžasnejší pocit, aký som kedy zažil, bol, keď povedala áno,“ napísal Franco k vysnívanej fotke dvojice pri Viktóriiných vodopádoch v Zimbabwe. „Nikdy som necítil také skutočné šťastie a zamiloval som sa do nej znova a znova, každý deň. Tu je zvyšok našich životov po vzájomnom boku.'

Budúci ženích položil otázku netradičným diamantovým prsteňom. Kus obsahuje stredový kameň obklopený svätožiarou inšpirovanou štýlom Art Deco so skrúteným pásom zloženým z menších kameňov. Zdá sa, že sa zasnúbili vo Francovej rodnej krajine Zimbabwe, na zastávke počas väčšieho výletu po Afrike. Zásnuby s budúcimi manželmi tam oslávili aj jeho blízki.

koľko by mali stáť svadobné oznámenia

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

manželstvo v Biblii medzi mužom a ženou

Najneuveriteľnejší pocit, aký som kedy zažil, bol, keď povedala áno💕 Nikdy som nepocítil také skutočné šťastie a zamiloval som sa do nej znova a znova, každý deň. Tu je zvyšok našich životov po boku toho druhého❤️ #zasnúbené #happyhearts

Príspevok zdieľaný používateľom João ⚓️ Franco (@joaograntfranco) na

Lodné stropné obrázky

Franco, ktorý sa presadil vo svojom debute v 3. sezóne v hre Under Deck Med, je teraz kapitánom vlastnej charty. Objavil sa len v dvoch sezónach šou, pričom spočiatku pôsobil na divákov polarizujúco a neskôr si ich získal svojou úprimnou ambíciou.

Dvojica sa prvýkrát stretla v auguste 2018, keď bol Franco v New Yorku nahrať špeciálny reunion z 3. sezóny Under Deck Med. V tom čase sa práve rozišiel s bývalou priateľkou Brooke Laughton, ďalšou opakujúcou sa členkou obsadenia, a chcel svieža tvár na tejpovanie. Jeho riešením bolo navštíviť zubára, aby mu vybielil zuby.

To všetko a ešte viac dostal: Dicu, hygienik v kancelárii, mu nakoniec pomohol s jeho postupom. Začali spolu chodiť až o šesť mesiacov neskôr, keď poslala Francovi SMS, že je na ceste do Fort Lauderdale, kde mal sídlo v roku 2019.

„Len som to vôbec nehľadal. Toto dievča, hovorím, úprimné Bohu, je presne môj typ,“ povedal predtým povedal na blogu Bravo . „Hneď ako príde [epizóda Under Deck Med] alebo niečo také, čakám na súd. čakám na to. Povedali jej, že som bol sprchár minulej sezóny a ona to nepozerala. V rámci svojej práce sa zaoberá špičkovými hercami, politikmi a všetkým možným a ani nevie, kto to je. Nie je pohltená takýmito vecami, čo je úžasné. Vždy som sa obával, že bude sledovať sezónu alebo niečo, čo sa jej nebude páčiť. Doteraz videla epizódy, videla, ako som naštvaný na Brooke, a povedala: ‚Stáva sa to, vieš?‘“