Hlavná Celebrita Joe Manganiello bol groomsman a Sofia Vergara to milovala: Pozrite si fotky!

Joe Manganiello bol groomsman a Sofia Vergara to milovala: Pozrite si fotky!

 Sofia Vergara Joe Manganiello Kredit: Shutterstock.com

Šťastná svadobná párty! herec Joe Manganiello bol tento víkend družba na svadbe priateľa a jeho žena, Sofia Vergara , absolútne miloval.

The Moderná rodina herečka (44) sa na Instagrame podelila o fotografiu svojho pekného manžela (39), ako kráča s družičkou späť uličkou na nejakej cieľovej svadbe. Na obrázku Manganiello šikovne spája ruky so šťastnou dámou po obrade.

'Lindooooo ❤️❤️❤️❤️ “ napísala hviezda k obrázku.

ako nosiť snubný a zásnubný prsteň

Lindoooo❤️❤️❤️❤️

Fotografia, ktorú zverejnila Sofia Vergara (@sofiavergara) na

čo je tvoj prstenník

Vergara si však neskôr vyzdvihla manžela na recepcii, kde sa ubytovala Magic Mike XXL kus v trblietavej fotobúdke. „Partyyy,“ napísala k snímke najlepšie zarábajúca herečka v televízii.

Partyyyy👰🏽👰🏽👰🏽

Fotografia, ktorú zverejnila Sofia Vergara (@sofiavergara) na

Perfektná noc❤️❤️ ahoj Mexiko roztomilé!!🌊🌊

Fotografia, ktorú zverejnila Sofia Vergara (@sofiavergara) na

Po svadbe pri mori sa pár utiahol do svojej izby, aby si trochu oddýchol. “Perfektná noc ❤️❤️ Zbohom krásne Mexiko! 🌊🌊 “ popísal Vergara záverečnú fotografiu z víkendu plného zážitkov.

ako legálne zmeniť meno

Herec nezdieľal žiadne vnútorné zábery zo svadby svojho priateľa, ale víkend zakončil sladkou fotografiou na pláži so svojou manželkou. Manganiello, muž, ktorý má málo slov, k fotke jednoducho napísal srdiečko.

❤ @SofiaVergara

Fotografia, ktorú zverejnil Joe Manganiello (@joemanganiello) na

Drevené darčeky k 5. výročiu

Pár nedávno oslávil svoje ročné výročie svadby zdieľaním rozkošných obrázkov z ich bohatých svadieb v Palm Beach. Manganiello pri tejto príležitosti zverejnil fotku, na ktorej zdieľa svoj prvý tanec s Vergarou. “Feliz primer aniversario al amor de mi vida,” napísal k záberu, čo v preklade znamená: “Všetko najlepšie k prvému výročiu láske môjho života.”