Hlavná Celebrita John Legend a Chrissy Teigen sa vracajú na miesto svadby, zopakujú hudobné video „All of Me“.

John Legend a Chrissy Teigen sa vracajú na miesto svadby, zopakujú hudobné video „All of Me“.

  John Legend Chrissy Teigen All of Me John Legend a Chrissy Teigen sa tento týždeň vrátili na miesto svadby a prehrali si scény z ich hudobného videa „All of Me“. (Foto: Andrew Goodman/Getty Images pre Celebrity Fight Night)

Sú na svojej magickej tajomnej jazde! John Legend a jeho manželka, Chrissy Teigen , sa vrátili na miesto svadby, kde vo štvrtok 21. júla natáčali aj videoklip k jeho singlu „All of Me“. Prirodzene, keď tam boli, dvojica veselo zrekonštruovala scény z milovanej práce.

Hviezdy, ktoré sa zosobášili v septembri 2013, si momentálne užívajú romantický letný pobyt v severnom Taliansku a Švajčiarsku.

Legend, 37, sa vo štvrtok objavil na Instagrame a zverejnil krásnu čiernobielu snímku, na ktorej sa láskyplne pozerá do očí svojej manželky. „Keďže sme pri jazere Como, museli sme sa vrátiť do domu, kde sme natáčali videoklip All of Me,“ napísal k obrázku víťaz Grammy.

najlepší spôsob predaja svadobných šiat

Keďže sme pri jazere Como, museli sme sa vrátiť do domu, kde sme točili video All of Me

Fotografia, ktorú zverejnil John Legend (@johnlegend) na

Fotografiu zverejnila chrissy teigen (@chrissyteigen) na

30-ročná Teigen nadviazala na podobnú fotografiu, na ktorej sa bozkáva so svojím manželom v prístave jazera Como.

Modelka sa tiež vybrala na Snapchat, aby zdokumentovala zábavu a zverejnila video, na ktorom si so svojím manželom hudobníkom prehráva scénu z videa.

Vrátil som sa do domu „všetkých ja“ s Lunou – všetko na mňa! Hľadajte chrissyteigen ❤️❤️❤️

Video zverejnené chrissy teigen (@chrissyteigen) na

'Vrátila som sa s Lunou do domu 'všetkých mňa',' napísala. Mama aj otec nasledovali na Instagrame nové sladké fotky ich dievčatka.

Fotografiu zverejnila chrissy teigen (@chrissyteigen) na

Niekto si užíva prvé prázdniny

Fotografia, ktorú zverejnil John Legend (@johnlegend) na

Hudobné video k skladbe „All of Me“ bolo natočené niekoľko dní predtým, ako sa Teigen a Legend vzali. V rozhovore z októbra 2013 s Výhľad Legend zdieľal niektoré podrobnosti o procese natáčania.

Villa Pizzo, kde sme sa vzali #lakecomo

Fotografia, ktorú zverejnil John Legend (@johnlegend) na

„Video sme nakrútili spolu v Taliansku. Je to šialený príbeh,“ zdieľal vtedy Legend. „S týmto naším priateľom Nabilom, ktorý je skvelý fotograf a skvelý režisér, spolupracujeme s ním už dlho a vlastne nás zoznámil pred siedmimi rokmi, keď sme sa prvýkrát stretli a prvýkrát sme spolu natáčali videoklip. stretli sme sa a Nabil to režíroval. A tak sme si povedali, že by sme mali uzavrieť kruh a natočiť video na mieste, kde sa budeme zosobášiť s tým istým režisérom, ktorý nás pred rokmi zoznámil, a dopadlo to perfektne.“