Hlavná Celebrita Josh Brolin sa oženil s modelkou Kathryn Boyd v Intímnej svadbe

Josh Brolin sa oženil s modelkou Kathryn Boyd v Intímnej svadbe

 manželka josh brolin BERLÍN, NEMECKO - 11. FEBRUÁRA: Josh Brolin, Kathryn Boyd na 'Zdravas, Caesar!' Premiéra počas 66. ročníka medzinárodného filmového festivalu Berlinale 11. februára 2016 v nemeckom Berlíne. FOTOGRAFIE: John Rasimus / Barcroft Media UK Office, Londýn. T +44 845 370 2233 W www.barcroftmedia.com Kancelária USA, New York City. T +1 212 796 2458 W www.barcroftusa.com Indická kancelária, Dillí. T +91 11 4053 2429 W www.barcroftindia.com (Autor fotografie by mal znieť John Rasimus / Barcroft Media / Barcroft Media cez Getty Images)

Josh Brolin vydatá modelka Kathryn Boyd , v sobotu 24. septembra.

Podľa A! Správy , si novomanželia vymenili sľuby počas večerného obradu na neznámom mieste. Svadobní hostia použili hashtag #JBKBStuckTogether na zdokumentovanie špeciálneho dňa páru. Zdá sa, že Brolin (48) a jeho červenajúca sa nevesta si vybrali malebné miesto v Cashiers v Severnej Karolíne, aby svoj zväzok zoficiálnili.

Súdiac podľa snímky na Instagrame to bol ideálny večer na ceremóniu pod holým nebom. Novomanželské duo bolo podľa nej obklopené rodinou a blízkymi priateľmi A! Správy .

Brolin môže byť zaneprázdnený natáčaním pripravovaného akčného filmu z roku 2017, Žulová hora , ale nečakal, že jeho budúca nevesta bude svadobné plány riešiť sama.

Nominovaný na Oscara Mlieko herec začiatkom tohto mesiaca priznal, že počas plánovacieho procesu musel veľa prispieť. 'Ja som ten chlap, ktorý sa musí prinútiť ustúpiť!' Povedal A! Správy . 'Som taký šialenec a chcem ovládať všetko.'

'Nie je to ani tak, že by som to chcel ovládať... Chcem len byť uprostred toho,' vysvetlil Brolin. „Chcem byť v jeho jadre, pretože to je tá zábavná časť. To je ten nektár.'

Počas propagácie svojho filmu z roku 2015 Everest , Dnes Show hostiteľ Savannah Guthrie spochybnený Brolin o svojej úlohe pri plánovaní svadby.

'Je to pre mňa zábava... Je to zlé?' spýtal sa herec predtým, ako priznal, že tento proces miluje.

Brolin urobil čiaru, pokiaľ ide o ženské dotyky. Keď sa Guthrie spýtal, či si vybral obrúsky, jeho odpoveď bola komická a neprekvapivá: „No, nie obrúsky. Tak ďaleko nezajdem,“ povedal Brolin žartom. 'Ale páči sa mi to... Nemusí ma do tejto veci vťahovať; Páči sa mi to.'

Pár spolu chodil dva roky, kým sa v apríli 2015 zasnúbil, čo im dáva dostatok času na plánovanie svadby v septembri 2016.

Toto je Brolinovo tretie manželstvo. Odišiel od herečky Diane Lane ešte v roku 2013 po osemročnom zväzku. Predtým bol ženatý s herečkou Alice Adair v rokoch 1988 – 1994, s ktorými má dve dospelé deti, Trevor a Eden , s.