Hlavná Celebrita Julia Stiles sa zasnúbila s Prestonom J. Cookom: Pozrite si jej okrúhly zásnubný prsteň!

Julia Stiles sa zasnúbila s Prestonom J. Cookom: Pozrite si jej okrúhly zásnubný prsteň!

 Čerstvo zasnúbená Julia Stiles Julia Stiles oznámila svoje vianočné zasnúbenie s priateľom Prestonom J. Cookom prostredníctvom Instagramu zdieľaním fotografie svojho okrúhleho zásnubného prsteňa. Poďakovanie: Brent N. Clarke/FilmMagic

Herečka Julia Stiles, známa svojimi úlohami v 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím , Bourne franšízy a Dexter včera na Instagrame oznámila zásnuby s Prestonom J. Cookom fotkou okrúhleho zásnubného prsteňa!

pieseň hrať na svadobnej hostine

Ten 34-ročný Zachráňte posledný tanec hviezda sa o ňu podelí najprv tanec s budúcim manželom, asistentom kamery Cookom vďaka jeho štedrovečernej prosbe.

Pár bol na dovolenke v súkromnej rezidencii v Isla Grande v Kolumbii, keď sa 24. decembra 2015 zasnúbili, no na odhalenie nového okrúhleho rocku si počkali do pondelka 4. januára 2016!

'Najlepšie. Vianoce. Ever,“ napísal Stiles k fotografii na Instagrame, na ktorej sú ruky páru zopnuté pred oceánom na pozadí západu slnka. Osamelý diamantový zásnubný prsteň obalený zlatom je na fotografii vpredu a v strede. Zdá sa, že okrúhly zásnubný prsteň s ubúdajúcim svetlom v pozadí takmer žiari.

Najlepšie Vianoce! 💖

Fotografia zverejnená používateľom @missjuliastiles dňa

Stiles a Cook sa prvýkrát stretli na natáčaní thrilleru Poď so mnou a romantika rýchlo rozkvitla. Keď sa herečky pýtali: „Aký bol najlepší bozk v tvojom živote? počas rozhovoru s The Guardian v júli odhalila svoj vzťah s Cookom a povedala: „Mohlo sa to stať dnes ráno. Chodím s asistentom kamery, ktorého som stretol v práci, ktorý sa volá Preston. Znie to tak, že to tak malo byť od začiatku!

citáty o chlapcovi, ktorý sa ti páči

Cook bol nedávno nájdený pri práci na Leonardovi DiCapriovi The Revenant a okrem iných projektov si Stiles zopakuje svoju rolu Nicky v najnovšom a zatiaľ nepomenovanom Bournovom pokračovaní, ktoré momentálne natáča po boku Matta Damona.