Hlavná Svadobné Správy Julianne Hough si užíva exotické svadobné cesty s manželom Brooksom Laichom: Pozrite si všetky fotografie

Julianne Hough si užíva exotické svadobné cesty s manželom Brooksom Laichom: Pozrite si všetky fotografie

Medové týždne Julianne Hough Brooks LaichTýždeň po svadbe v severnom Idahu vyrazili novomanželia Julianne Hough a Brooks Laich na svadobnú cestu v nedeľu 16. júla (Kredit: Brooks Laich / Instagram)

Autor: Esther Lee 17. 7. 2017 o 12:15 hod

Medové týždne Hough a huz! Týždeň po svadbe v severnom Idahu novomanželia Julianne Houghová a Brooks Laich vyrazili na svadobnú cestu v nedeľu 16. júla - a na exotickom ostrove je internet, ktorý bude ich domovom pre útek.

naozaj milujem tvoj citát

The Bezpečné útočisko 28 -ročná herečka a 34 -ročná hráčka NHL, obaja zverejnili fotografiu, na ktorej čakajú na nástup na palubu s pasmi v ruke. Odišli sme, napísal Hough. Umelecká fotka z letiska-perfektne vhodná pre #TheKnotRings-predstavuje, ako manžel a manželka predvádzajú svoje úplne nové doplnky. Laich nosí jednoduchý zlatý prsteň, zatiaľ čo Hough športuje svoju pútavú, oválnu zásnubnú prskavku elegantne naukladanú so zlatým snubným prsteňom.

Odišli sme ✌✈️ #medové týždne

Príspevok zdieľaný Julianne Hough (@juleshough) 15. júla 2017 o 10:12 PDT

plesový účes k šatám bez ramienok

A tak to začína ... #medové týždne

Príspevok zdieľaný Julianne Hough (@juleshough) 16. júla 2017 o 8:22 PDT

Hneď po príchode na miesto svadobnej cesty Laich a Tanec s hviezdami sudca zverejnil fotografie svojej vysnenej ostrovnej destinácie, ktorá zahŕňa krištáľovo čistý výhľad na oceán, zametajúce sa piesočné pláže a možnosti fotografovania vhodné pre Instagram. Hough toho druhého naplno využila tým, že sa podelila o fotografiu v bikinách, kde si libuje vo svojom okolí.

Laich, rovnako zamilovaný do cieľa, nadviazal na umeleckú fotografiu, na ktorej sa zameriava na svoju manželku prostredníctvom svojho svadobného pásu. Vidím vás, pani Laichová! #medové týždne , poznamenal športovec na svojom účte Instagram.

Tento pohľad však …… možno nikdy neopustíme #medové týždne

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Brooks Laich (@brookslaich) 17. júla 2017 o 5:12 PDT

Príspevok zdieľaný Julianne Hough (@juleshough) 17. júla 2017 o 5:32 PDT

Laich a Hough sa vzali v rodinnom dome nevesty Coeur d’Alene. Môj najlepší priateľ, moja životná láska a môj nový manžel @brookslaich a dal som dohromady našu rodinu a najbližších priateľov, aby sme sa zabavili, povzbudili v láske a oslávili naše manželstvo! nevesta následne zdieľala na Instagrame. Som taká vďačná, že môžem navždy stráviť s týmto neuveriteľne milým, premýšľavým, silným a dobrodružným mužom. Som najšťastnejšia žena na svete, že môžem byť tvojou manželkou!

veľmi sa mi páčia jeho citáty

Brunchin 'with my huzzzbin ‘#honeymoon

Príspevok zdieľaný Julianne Hough (@juleshough) 17. júla 2017 o 2:19 PDT

Vidím vás, pani Laichová! #medové týždne

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Brooks Laich (@brookslaich) 16. júla 2017 o 8:23 PDT

Áno, toto bude zábava ... ..#medové týždne: @juleshough

najlepšie miesta na medové týždne v máji

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Brooks Laich (@brookslaich) 16. júla 2017 o 10:49 PDT

Dvojica oslávila svadbu s niekoľkými stovkami svojich najbližších. Jedna z Houghových družičiek, herecká kolegyňa Nina Dobrev, zverejnila minulý piatok 14. júla na oslavu novomanželov sladkú poznámku.

Vedel som, že na druhý deň ju budú bolieť líca, pretože sa celý deň tak široko usmievala. A urobili, napísal Dobrev o svadobnom dni. Juliannin úsmev nevybledol, ani na sekundu. Je to preto, že sa vydala za muža svojich snov, nepochybne za svoju spriaznenú dušu.