Hlavná Svadobné Správy Snúbenica Julianne Houghovej Brooks Laich chváli výkon „Grease: Live“

Snúbenica Julianne Houghovej Brooks Laich chváli výkon „Grease: Live“

Julianne Hough a snúbenec Brooks LaichBrooks Laich pochválil snúbenicu Julianne Houghovú na Instagrame počas jej účinkovania ako Sandy vo filme „Grease: Live“. Kredit: JB Lacroix/WireImage

Autor: Kelly Spears 1. 2. 2016 o 10:38

Od pudlových sukní po čiernu kožu, každý, kto videl Tuk sníval o tom, že bude žiť hudobný milostný príbeh na obrazovke. A snúbenec Julianne Hough sa dnes ráno zobudil a oslavoval svoju skutočnú Sandy.

Veľmi očakávané Grease: naživo vysielaný 31. januára Fox a kanadský hokejový hráč Brooks Laich predviedol svoju vlastnú Instagram pep rally.

Som hrdá na to, že môžem podporovať a veľmi sa teším na moju krásnu snúbenicu @juleshough, pretože si plní svoj celoživotný sen hraním #sandy v #GreaseLive dnes večer na Fox !!!! Laich, 32 rokov, zdieľané s fanúšikmi. Po Houghovom epickom výkone sa tento príspevok stretol s veľkým ohlasom.

poďakovanie za svadobný dar
Julianne Hough ako Sandy na Grease Live

Julianne Hough predviedla krásne stvárnenie filmu Beznádejne oddaný vám počas „Grease: Live“. Kredit: Kevin Estrada/FOX prostredníctvom Getty Images

Nepochybujeme o tom, že Houghov budúci manžel je beznádejne oddaný svojmu Tanec s hviezdami snúbenec. Počas nej Grease: naživo debut, bol jej vlastným osobným roztlieskavačom.

ako vyrobiť kvetinový košík pre dievčatá

Baby, zabite to! @juleshough #sandy #grease, hrdo zverejnil Laich spolu s textom foto svojej budúcej manželky v akcii. Nie je žiadnym prekvapením, že sa fanúšikovia Hough podelili o vzrušenie jej snúbenca zo show.Bola fantastická! odpovedal jeden fanúšik. Povedzte jej, že prekročila všetky naše očakávania!

Aaron Tveit ako Danny a Julianne Hough ako Sandy na Grease: naživo

Aaron Tveit a Julianne Hough spoločne predviedli Letné noci ako Danny a Sandy vo filme „Grease: Live“. Kredit: Kevin Estrada/FOX prostredníctvom Getty Images

The Tanec s hviezdami profesionálny tanečník dráždil fanúšikov sériou krátkych videoklipov na Instagrame, ktoré viedli k Grease: naživo vysielanie. Transformácia sa začala !!! #GreaseLIVE #TONIGHT na Fox, Hough zdieľala, keď sa pripravovala na svoj debut.

najlepšie svadobné šaty pre moletky

27 -ročná Houghová, ktorá Laicha a jeho dve mláďatá označovala za lásky svojho života, randí s hokejistom od začiatku roka 2014. Atletické duo, ktoré má zdokumentované ich milostný príbeh na sociálnych sieťach sa uskutočnil v auguste minulého roka.

Aaron Tveit ako Danny a Julianne Hough ako Sandy na Grease: naživo

Aaron Tveit ako Danny a Julianne Hough ako Sandy počas finále na „Grease: Live.“ Kredit: Kevin Estrada/FOX prostredníctvom Getty Images

Zbožňujeme ju ako Sandy, ale na čo sa skutočne tešíme, je jej debut ako pani Brooks Laich. Blahoželáme, Julianne, k perfektnému výsledku Grease: naživo výkon! Držíme vám palce, aby sa vaša ďalšia epická premena stala krásnou nevestou!