Hlavná Svadobné Správy Julianne Hough hovorí, že svadobné plánovanie sa práve deje

Julianne Hough hovorí, že svadobné plánovanie sa práve deje

Snúbenec Julianne HoughJulianne Hough a snúbenec Brooks Laich v septembri 2016. (Fotografický kredit: Shutterstock.com)

Autor: Esther Lee 21.11.2016 o 14:00 hod

priemerný čas na zasnúbenie

Je čas na tango! Tanec s hviezdami sudca Julianne Houghová hovorí, že sa konečne zameriava na plánovanie svojej nadchádzajúcej svadby s hokejistom Brooks Laich po zásnubách v auguste 2015.

The Bezpečné útočisko 28-ročná herečka sa v nedeľu 21. novembra zúčastnila udeľovania cien American Music Awards v Los Angeles, kde sa podelila o to najnovšie o ich celoročnom zasnúbení. Viete, to sa práve deje, povedala E! Správy počas predstavenia. Cestou sem som doslova instagramoval ako: „Ach, to sú pekné šaty“, a snímaním obrazovky si [robím] mentálne poznámky.

V samostatnom rozhovore s Zábava dnes večer , Hough potvrdila, že dokonalé šaty si ešte musí zaistiť. Nevybral som si šaty, priznala budúca nevesta na červenom koberci. Stanovili sme dátum, takže je to dobré.

Brooks Laich

Julianne Hough a snúbenec Brooks Laich v septembri 2016. (Fotografický kredit: Shutterstock.com)

Pár tiež prediskutoval ďalší veľký bod plánovania: počet hostí. Obaja chceme malé a intímne, ale ja pochádzam z veľmi veľkej rodiny, tak malej a dôvernej, ako to len v mojej veľkej rodine môže byť, povedal Hough. (Herečka má štyroch súrodencov vrátane rovnako známeho veľkého brata Derek Hough .) Za tie roky sme boli takí požehnaní a takí šťastní, že sme v živote stretli toľko neuveriteľných ľudí. Chceme sa o ne podeliť aj s nimi.

Hokejista Toronta, 33, a Grease: naživo hviezda začala randiť v zime 2014 potom, čo im spoločný priateľ sprostredkoval osudové prvé rande. Nasledujúceho augusta Laich navrhol počas malebného úteku pri jazere a rozkošne si pripomenul jednoročné výročie ich zasnúbenia minulé leto.

Nemôžem sa dočkať, až si ťa vezmem! ❤️ #Repost @brookslaich ・ ・ ・ Pred rokom som dnes požiadal túto krásnu dušu o ruku a našťastie povedala áno! Som veľmi vďačný, že s vami môžem zdieľať svoj život a lásku @juleshough - a nemôžem sa dočkať, kým si vás vezmem!

Fotografia, ktorú zverejnila Julianne Hough (@juleshough) 15. augusta 2016 o 7:58 PDT

Dnes pred rokom som dnes požiadal túto krásnu dušu o ruku a našťastie povedala áno! Laich vtedy napísal na Instagram. Som veľmi vďačná, že sa s vami môžem podeliť o svoj život a lásku @juleshough - a nemôžem sa dočkať, kým si ťa vezmem!