Hlavná Celebrita Justin Bieber bol groomsman na svadbe svojho otca: Pozrite si fotografiu

Justin Bieber bol groomsman na svadbe svojho otca: Pozrite si fotografiu

NEW YORK, NY – 4. MÁJ: Spevák Justin Bieber sa 4. mája 2015 v New Yorku zúčastňuje benefičného galavečera kostýmového inštitútu „China: Through The Looking Glass“ v Metropolitnom múzeu umenia. (Foto: Dimitrios Kambouris/Getty Images)

Výhra destinácie. Otec Justina Biebera, Jeremy Bieber, sa v pondelok 19. februára v Montego Bay na Jamajke oženil so snúbenicou Chelsey Rebelo a popová superstar slúžila ako družba na svadbe v cieľovej destinácii.

svadobné šaty na predaj v mojej blízkosti

Nevesta sa nasledujúci deň podelila o fotografiu z obradu, ktorý sa konal vonku s výhľadom na sviežu, malebnú krajinu. „Včera bol najúžasnejší deň vôbec,“ napísal Rebelo. „Vydala som sa za svojho najlepšieho priateľa! Ľúbim ťa!'

Včera bol ten najúžasnejší deň. Vydala som sa za svojho najlepšieho priateľa! Ľúbim ťa!

Príspevok zdieľaný používateľom rebelochelsey (@rebelochelsey) zapnuté

Na obrázku sa Bieber aj jeho mladší nevlastný brat Jaxon pripojili k svojmu otcovi a ladili ružové šortky a biele košele s gombíkmi. The Účel Spevák dodal svojmu outfitu šmrnc a doplnil ho ružovým motýlikom. Sám ženích bol oblečený v netypickom svadobnom odeve v bielych šortkách, bielej košeli a ružových teniskách.

matka nevesty šaty čipky

Ako už bolo oznámené , Selena Gomez sa pripojila k Bieberovi na svadbu v Karibiku. Člen rodiny zverejnil fotku so speváčkou počas párty v tomto hoteli.

rozmery kuchyne s ostrovčekom

Selena dnes na Jamajke! (zrejme sa zúčastňuje svadby Justinovho otca)

Príspevok zdieľaný používateľom Aktualizácie Seleny Gomez (@gomezupdates) zapnuté

Rovnako ako speváčka je aj bývalá hviezda Disney Channel momentálne v režime svadobnej párty, ako jej sesternica Priscilla DeLeon plánuje svadbu.