Hlavná Celebrita Justin Theroux o manželstve s Jennifer Aniston: „Máte spojenca“

Justin Theroux o manželstve s Jennifer Aniston: „Máte spojenca“

 Jennifer Aniston Justin Theroux Justin Theroux v nedávnom rozhovore odhalil nové poznatky o svojom manželstve s Jen Aniston. (Foto: Jason LaVeris/FilmMagic)

V manželke má priateľa. Justin Theroux mal ešte viac čo povedať o svojom vysoko postavenom manželstve s Jennifer Aniston pri dobiehaní United Airlines Rapsódia časopis vo svojom vydaní z apríla 2017.

The Zvyšky herec premýšľal o tom, ako sa oženiť Priatelia kamenec zmenil jeho spôsob myslenia. 'Manželstvo robí malé veci oveľa menšími a veľké veci malými,' poznamenal Theroux v rozhovore. „Máš spojenca. Je dobré mať niekoho, kto ti stojí za chrbtom.'

Napríklad minulý utorok, 4. apríla, keď sa obľúbená herečka pripojila k Therouxovi na premiére 3. série jeho seriálu HBO.

krásne citáty o láske pre ňu
 Jennifer Aniston Justin Theroux

Herec Justin Theroux a herečka Jennifer Aniston sa 4. apríla 2017 v Los Angeles, Kalifornia, zúčastňujú premiéry 3. sezóny „The Leftovers“ v Avalone Hollywood. (Foto: Jason LaVeris/FilmMagic)

Spolu s výhodami manželstva herec Lego Ninjago nedávno hovoril o svojom súkromnom svadobnom obrade s Aniston v ich sídle Bel Air v roku 2015. „Je to oveľa výnimočnejšie, keď sú to len vaši najbližší priatelia a rodina,“ povedal Theroux minulý týždeň Entertainment Tonight. týždeň. 'To je zlaté. Chceli sme, aby to bolo pokojné prostredie. [Nechceli sme], aby to bolo hektické.'

Ako sa spomína, obrad odbavil dlhoročný priateľ Jimmy Kimmel, zatiaľ čo len ich najbližší rodinní príslušníci a priatelia boli svedkami krásneho momentu medzi slávnou dvojicou.

„Boli sme rozhodnutí nechať si to len v súkromí a pre seba,“ dodala Aniston mesiace po svadbe v roku 2015 pre Yahoo! 'A ide o to, že sme ani nevideli obrázky.' (Svadbu pre 70 osôb nafotil fotograf známych osobností Terry Richardson.) „Bolo to všetko, čo sme chceli, aby to bolo.“