Hlavná Celebrita Kacey Musgraves zdieľa prvé fotografie zo svojej svadby plnej konfet: Pozrite si jej šaty a ďalšie

Kacey Musgraves zdieľa prvé fotografie zo svojej svadby plnej konfet: Pozrite si jej šaty a ďalšie

 Kacey Musgraves NASHVILLE, TN – 2. NOVEMBRA: Kasey Musgraves a Ruston Kelly sa zúčastňujú 50. ročníka udeľovania cien CMA v Bridgestone Arene 2. novembra 2016 v Nashville, Tennessee. (Foto: Rick Diamond/Getty Images)

Bosý a tak zamilovaný. Country superstar Kacey Musgraves v utorok 17. októbra konečne odhalila prvé fotografie zo svojej svadby s Rustonom Kellym a prezradila, že na príležitosť na dvore v Tennessee sa rozhodla ísť bez topánok.

Hitmakerka „Follow Your Arrow“ (29) zverejnila obrázok, na ktorom sa drží za ruky so svojím novým manželom, keď ju tento víkend vyhlásili za manželov. Zem posiata konfetami slúžila ako farebný chodník pre bosú nevestu a ženícha.

V sobotu, na posvätnom mieste, kde sa stretávajú a spájajú dve rieky, som sa oženil so svojou najlepšou kamarátkou..naboso a obklopený najhlbšou mágiou a láskou, aká existuje. Nikdy som sa necítil tak pokojne a šťastne. Pod stromami sme si niečo sľúbili a potom sme pili a tancovali do noci. Nič z toho by sme nedokázali bez pomoci našich úžasných rodín a úžasných priateľov. FOTO OD @nbarrettphoto ……………………….. [extra veľké poďakovanie Melisse a @evan_tate z @photowagontx a @bowsandarrowsflowers za koordináciu/plánovanie/kvetinovú úpravu/styling a premenu všetkého na skutočnosť + @jbamn za vtipné, osobné a krásne úradovanie. Vlasy/mejkap od @carlenekmakeup + Ali v @thedryhousenashville We love y’all!] ❤️Viac pribudne.

Príspevok zdieľaný používateľom K A C E Y M U S G R A V E S (@spaceykacey) na

🖤

Príspevok zdieľaný používateľom K A C E Y M U S G R A V E S (@spaceykacey) na

„V sobotu, na posvätnom mieste, kde sa stretávajú a spájajú dve rieky, som sa oženil so svojou najlepšou priateľkou... bosou a obklopenou najhlbšou mágiou a láskou, aká existuje,“ napísal Musgraves k radostnému momentu. „Nikdy som sa necítil tak pokojne a šťastne. Pod stromami sme si niečo sľúbili a potom sme pili a tancovali do noci. Nič z toho by sme nedokázali bez pomoci našich úžasných rodín a úžasných priateľov. FOTO OD @nbarrettphoto.”

Najlepší druh mágie. Najlepší deň môjho života. 📷: @nbarrettphoto

Príspevok zdieľaný používateľom RUSTON KELLY (@rustonkelly) na

Na samotnú svadbu si Musgraves zvolil čipkovanú róbu s dlhým rukávom a hlbokým výstrihom z r. Bertina kolekcia jeseň/zima 2018 . Jej manžel vyzeral v zelenom zamatovom saku a čiernych nohaviciach fešák.

„Najlepší druh mágie,“ pridal Kelly na svojom Instagrame. “Najlepší deň môjho života.”

📸: @nbarrettphoto

Príspevok zdieľaný používateľom K A C E Y M U S G R A V E S (@spaceykacey) na

Môj chlapec. 📸: @nbarrettphoto

Príspevok zdieľaný používateľom K A C E Y M U S G R A V E S (@spaceykacey) na

Fotografka Natalie Barrett, ktorý predtým zachytil ďalšiu svadbu Musgraves, zdokumentoval tento potešujúci deň. Pár sa zosobášil mimo svojho novozrekonštruovaného domu na juhu po zasnúbení na Štedrý večer v decembri minulého roka.