Hlavná Celebrita Kamenec „Sweet Valley High“ Brittany Daniel sa oženil s Adamom Tounim na svadbe v Los Angeles

Kamenec „Sweet Valley High“ Brittany Daniel sa oženil s Adamom Tounim na svadbe v Los Angeles

 Brittany Daniel Cynthia Daniel Brittany Daniel, Cynthia Daniel na premiére 'Transcendence' vo Village Theatre 10. apríla 2014 vo Westwood, CA. (Kredit: Helga Esteb / Shutterstock.com)

Sweet Valley High kamenec Brittany Daniel je vydatá! Herečka, ktorá hrala v populárnom seriáli z 90. rokov, sa vydala za právnika Adam Touni v Los Angeles v sobotu 29. júla podľa Ľudia .

Pár si vymenil sľuby pred 150 hosťami v The Carondelet House - úžasnej vile v centre mesta. 41-ročná nevesta mala na sebe čipkované šaty s vypnutým ramenom od návrhárky Trish Peng.

Danielovo dvojča a SVH herca Cynthia Daniel Hauserová slúžila ako družička a priatelia z televízneho seriálu Hra sa zúčastnil svadby. Herečka požiadala Charleyho Kinga z Blue Bell Events, aby zrealizoval svoju svadobnú víziu.

Farebná schéma novomanželov zahŕňala odtiene medi, červenania a šedej. Miestny catering, Tres La, ponúka dekadentné jedlá, ako sú steaky a vajcia, homáre mainské rolky a quinoa špenátové kúsky. DJ Dom z LA nechal hostí tancovať počas celého večera a fotograf celebrít Michael Segal zachytil každý pamätný moment na kameru.

Manželom sa podarilo naplánovať mestskú elegantnú svadbu len za sedem mesiacov. Touni navrhované minulý Štedrý deň počas túry s výhľadom na záliv San Francisco Bay. Daniel oznámil zásnuby na Instagrame. 'Povedal som áno!' napísala spolu s puknutím diamantového prsteňa. 'Môj svet sa dnes stal jasnejším.'

Povedal som áno! Môj svet sa dnes stal jasnejším. #zásnuby #vianoce #láska #návrh #marinheadlands #rodina @adam.touni

Príspevok zdieľaný Brittany Daniel (@iambdaniel) na

Pre novomanželku, ktorej v roku 2011 diagnostikovali štádium IV non-Hodgkinovho lymfómu, to bola dlhá cesta. Od jej uzdravenia si Daniel drží rodinu ešte bližšie. Ona a Cynthia nedávno spustili blog o životnom štýle, Sladký život , ktorý obsahuje tipy na krásu, recepty, cestovateľské inšpirácie a ďalšie.

Daniel a jej manžel sú vďační za starostlivosť a podporu svojich blízkych v deň svadby. 'Sme ohromení prívalom lásky a náklonnosti, ktoré zdieľali naši priatelia a rodina v tento výnimočný deň,' povedali novomanželia. Ľudia . 'Sme veľmi vďační, že máme takúto podporu, keď spolu začíname túto cestu.'