Hlavná Celebrita Kanye West daruje Kim Kardashian k narodeninám emotívne video z doposiaľ nevidených momentov

Kanye West daruje Kim Kardashian k narodeninám emotívne video z doposiaľ nevidených momentov

 A Kim Kanye West a Kim Kardashian sa zúčastňujú módnej prehliadky Kanye West Yeezy Season 4 7. septembra 2016 v New Yorku. (Foto: Jamie McCarthy/Getty Images pre Yeezy sezónu 4)

Tridsaťšesť rokov pekných spomienok. Kanye West využil svoju tvorivú energiu na prekvapenie svojej manželky, Kim Kardashian Slávny rapper na Twitteri zverejnil dojemnú video kompiláciu z detstva svojej manželky, ktorá obsahuje dovtedy nevídané momenty medzi Kim a jej dnes už slávnou rodinou.

čo dostať družičky za darčeky

„Všetko najlepšie k narodeninám, zlatko,“ napísal West (39) k emocionálnej montáži, ktorú nastavil na melódiu svojho hitu „Only One“, ktorý je Kimovou obľúbenou pesničkou.

Video zahŕňa Kim ako prváčku a sleduje ju počas obdobia dospievania. Jej rodičia, Robert Karashian a Kris Jenner , sú zobrazené, ako trávia kvalitný čas so svojimi deťmi, Kourtney , Kim, Khloe , a Rob .

Spolu s manželovým premysleným darčekom pocítila Kim v piatok lásku od celej svojej rodiny, dostala narodeninové tweety od svojich súrodencov a spätné video od svojej mamy na Kimine druhé narodeniny.

'Moje milé dievča Kimberly, pamätám si tento deň, akoby to bolo včera... si kúsok neba, vtedy a dnes!!” Jenner okomentovala rozkošné video. „Cením si každý deň s tebou a milujem ťa a zbožňujem ťa! Mommy xo  @kimkardashian #blessed #love #happybirthday,“ napísala na Twitteri v druhom príspevku.

šaty na svadbu vonku

Kimina sestra Kourtney sa pripojila na Instagram a zverejnila správu foto z detstva ona a jej sestra v zodpovedajúcich šatách. 'Všetko najlepšie k narodeninám sestra!' popisovala sladký obraz. „Cítim sa byť požehnaný, že môžem kráčať celým svojím životom s tebou po mojom boku, okrem tých prvých osamelých 18 mesiacov. Milujem ťa nad rámec slov.'