Hlavná Celebrita Kate Middleton sa zúčastní kráľovskej svadby – ale pripojí sa aj Baby Louis?

Kate Middleton sa zúčastní kráľovskej svadby – ale pripojí sa aj Baby Louis?

 Pippa Middleton svadba Kate Middleton deti Britská Catherine, vojvodkyňa z Cambridge (R) gestikuluje, keď kráča s družičkami a pážatmi, keď prichádzajú na svadbu svojej sestry Pippy Middletonovej s Jamesom Matthewsom v kostole svätého Marka v Englefielde, západne od Londýna, 20. mája 2017. Pippa Middleton sa na svadbe svojej sestry Kate s princom Williamom dostala na titulky novinových titulkov s oblečením, ktoré objímalo postavu, no teraz sa svetoznáma družička sama stáva nevestou. Všetky oči sa opäť budú upierať na jej šaty, keď sa 33-ročná v sobotu vydá za finančníka Jamesa Matthewsa na honosnej spoločenskej svadbe, kde si hlavnú úlohu zahrajú deti Williama a Kate. / FOTOGRAFIE AFP / FOTOGRAFIE BAZÉNU A AFP / Justin TALLIS (Fotografie by mala znieť JUSTIN TALLIS/AFP/Getty Images)
koľko stojí úprava svadobných šiat

bude tam. Vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton bude prítomná na svadbe princa Harryho a Meghan Markle 19. mája, len štyri týždne po tom, čo privítala svoje tretie dieťa, princa Louisa.

Kensingtonský palác v piatok potvrdil, že vojvodkyňa sa zúčastní na svadbe svojho švagra. Obleky hviezda Markle – tiež spoločenská udalosť roku 2018 – ale v tejto okázalej, celodennej záležitosti bude chýbať aspoň jeden kľúčový člen rodiny. Malý princ Louis, ktorý bude mať v čase svadby Harryho a Meghan takmer mesiac, sa ceremónie nezúčastní a zostane doma.

Očakáva sa však, že princ George aj princezná Charlotte budú mať úlohy ako mladší členovia svadobnej párty, keďže sa obaja objavili na svadbe tety Pippy Middletonovej v roku 2016. V jednom konkrétnom momente bolo vidieť, ako Middleton napomínal malého Georgea počas Middletonovej svadby s Jamesom Matthewsom.

aký dlhý má byť svadobný sľub

„Počas posledných pár mesiacov sme oznamovali podrobnosti a v posledný týždeň pred svadbou môžete očakávať, že sa dozviete viac o aranžmánoch, vrátane... podrobností o družičkách a Page Boys,“ uvádza sa vo vyhlásení. Najnovšie oznámenie od členov kráľovskej rodiny tiež sľubovalo viac o dni kvetov, aktualizáciu od šéfcukrára páru a služobný poriadok, ktorý bude zverejnený ráno v deň svadby, aby ho verejnosť mohla stráviť.

Najnovšia aktualizácia od Harryho sekretárky pre komunikáciu tiež odhalila, že nevesta sa rozhodla ísť bez družičky, hoci Harry vybral najlepšieho muža. 'Má veľmi úzky okruh priateľov a nechcela uprednostňovať jedného pred druhým,' uviedol v piatok hovorca paláca. „Všetci sa aktívne podieľali na tom, aby jej pomohli pripraviť sa na tento deň a budú tam aj v dňoch predtým. Je veľmi rada, že má ich podporu.'

Podľa zverejnenej správy začnú rodinní príslušníci prichádzať asi 40 minút pred začiatkom obradu buď pešo alebo autom. Medzitým Harry a William prídu do kostola „s najväčšou pravdepodobnosťou pešo a vstúpia cez West Steps“.