Hlavná Svadobné Správy Kate Middleton sa zúčastní kráľovskej svadby - pripojí sa však dieťa Louis?

Kate Middleton sa zúčastní kráľovskej svadby - pripojí sa však dieťa Louis?

Svadba Pippy Middletonovej, deti Kate MiddletonovejBritská Catherine, vojvodkyňa z Cambridge (R), gestikuluje, keď kráča s družičkami a stránkovými chlapcami pri príchode na svadbu svojej sestry Pippy Middletonovej s Jamesom Matthewom v Kostole svätého Marka v Englefielde, západne od Londýna, 20. mája 2017. Pippa Middleton zasiahla titulky s oblečením obopínajúcim postavu na svadbe jej sestry Kate s princom Williamom, ale teraz sa zo svetoznámej družičky stáva nevesta sama. Opäť budú všetky oči upierať na jej šaty, pretože 33-ročný ženatý finančník James Matthews v sobotu na honosnej svadbe spoločnosti, kde deti Williama a Kate budú hrať hlavné úlohy. / AFP PHOTO / BAZÉN A AFP FOTO / Justin TALLIS (Fotografický kredit by mal čítať JUSTIN TALLIS / AFP / Getty Images)

Autor: Esther Lee 07.05.2018 o 17:15 hod

Ona tam bude. Vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton bude prítomná na svadbe princa Harryho a Meghan Markle 19. mája, len štyri týždne po privítaní jej tretieho dieťaťa, malého princa Louisa.

Kensingtonský palác v piatok potvrdil, že vojvodkyňa sa zúčastní svadby svojho švagra Obleky hviezda Markle-tiež spoločenská udalosť roku 2018-, ale v honosnej, celodennej afére bude chýbať aspoň jeden kľúčový člen rodiny. Malý princ Louis, ktorý bude mať približne mesiac, keď sa Harry a Meghan zosobášia, sa obradu nezúčastní a zostane doma.

Očakáva sa však, že princ George aj princezná Charlotte budú mať úlohy mladších členov svadobnej hostiny, pretože sa obaja objavili na svadbe tety Pippy Middletonovej v roku 2016. V jednom konkrétnom okamihu bol Middleton videný, ako chválil malého Georga počas svadby Middletona s Jamesom Matthewom.

Oznamovali sme podrobnosti za posledných pár mesiacov a posledný týždeň pred svadbou môžete očakávať, že sa o opatreniach dozviete viac vrátane… podrobností o vydaní družičiek a družičiek a chlapcov Page Boys. Najnovšie oznámenie kráľovskej rodiny tiež sľubovalo viac o dni kvetov, aktualizácii od šéfkuchára páru a poriadku služby, ktorý bude zverejnený ráno na svadbe pre verejnosť.

Najnovšia aktualizácia od Harryho tajomníka pre komunikáciu tiež odhalila, že nevesta sa rozhodla ísť bez slúžky, aj keď si Harry vybral najlepšieho muža. Hovorca paláca v piatok povedal, že má veľmi úzky okruh priateľov a nechcela si vybrať jedného pred druhým. Všetci sa aktívne podieľali na tom, že jej pomôžu pripraviť sa na deň, a budú tam už niekoľko dní vopred. Je veľmi rada, že má ich podporu.

Podľa tejto správy začnú rodinní príslušníci prichádzať asi 40 minút pred začiatkom obradu buď pešo, alebo v aute. Medzitým Harry a William dorazia do kostola s najväčšou pravdepodobnosťou pešo a vstúpia Západnými schodmi.