Hlavná Svadobné Správy Katherine Heigl plánovala svadbu ako blázon a nakrúcala „27 šiat“

Katherine Heigl plánovala svadbu ako blázon a nakrúcala „27 šiat“

Katherine HeiglLOS ANGELES, CA - 7. januára (Foto Alberto E. Rodriguez/Getty Images)

Od: Joyce Chen 18. 1. 2018 o 18:10

Katherine Heigl nie je cudzincom, že život napodobňuje umenie-v prípade jej hitu 2008 rom-com, 27 šiat bol to však skôr príklad umenia napodobňujúceho život.

Heigl vo filme hrá Jane, nešťastnú ženu v láske, ktorá bola na 27 svadbách svojich najlepších priateľov, ale nikdy sa jej nepodarilo nájsť skutočnú lásku. Výsledkom je, že je starou profesionálkou vo vedľajšej úlohe na svadbách, aj keď sa snaží prísť na svoj vlastný milostný život.

V skutočnom živote plánovala dnes 39 -ročná Heigl svoju vlastnú svadbu s 37 -ročným hudobníkom Joshom Kelleym, čo sa jej ešte nestratilo.

darčeky pre najlepšieho muža a mnícha

Keď som sa zasnúbil, bol som pravdepodobne oveľa horší ako [Jane], Povedal Heigl V štýle predstavovať si vlastnú svadbu snov. Keď sme filmovali film, nebol som čerstvo zasnúbený - s Joshom sme sa vzali v decembri potom. Pravdepodobne to bolo o niekoľko mesiacov neskôr, ale boli sme zasnúbení rok. Kým som to natáčal, plánoval som svadbu ako blázon.

Herečka dodala, že pred svadbou zistila, že sa začala zaujímať o veci, ktoré ju predtým nikdy netrápili. Ako povedzme jej zuby.

Celý život som mal dva zuby, ktoré mi trčali, a vo svojej filmovej kariére som s tým bol v poriadku, povedala. Ale pre moju svadbu som s tým nebol v poriadku. Tak som dostal Invisalign a pamätám si, že keď sme nakrúcali, vždy som ich musel vytiahnuť, aby urobili svoj dialóg alebo scénku. Neviem prečo, ale vaša svadba má byť tento okamih a vy chcete, aby bolo všetko dokonalé - vrátane vašich zubov, o ktoré ste sa predtým nikdy nestarali. Bol som asi horší ako Jane.

Heigl bola družičkou iba raz v živote pred vlastnou svadbou a nikdy nemusela žonglovať s dvoma svadbami v ten istý deň. A tým sa jej podobnosť s Jane skončila.

LOS ANGELES, CA - 7. JANUÁRA: Herečka Katherine Heigl (R) a manžel Josh Kelley prichádzajú na premiéru 27 šiat spoločnosti 20th Century Fox, ktoré sa konali v Mann Village 7. januára 2008 v Los Angeles v Kalifornii. (Foto: Stephen Shugerman/Getty Images)

Nezúčastnila som sa na množstve svadieb, povedala publikácii. V živote som sa zúčastnil pravdepodobne iba ako troch svadieb, vrátane svojej vlastnej. Môj manžel Josh je pozvaný na tonu svadieb. Má veľkú rodinu - a chodíme na ich svadby -, ale potom má rozšírenú skupinu priateľov a spolubývajúcich z vysokej školy. Nikdy sa nám to nezdá, pretože vždy cestujeme alebo pracujeme. Mám priateľa, ktorý za jeden rok išiel na päť svadieb. Pripadá mi to hrozné!

Na otázku, kde si Heigl predstavuje svoju postavu Jane, bude teraz, roky po jej beznádejných, dňoch, herečka odpovedala, že má dobrý nápad na potenciálne pokračovanie.

Mám celý tento koncept, o ktorom naozaj chcem, aby urobili pokračovanie, povedala. Myslím si, že v ich vzťahu to možno nie je o 10 rokov neskôr, možno je to len 5 alebo 6 rokov, ale ona neotehotnie. Je krstnou matkou každého, ale nemá vlastnú. Tak by som chcel urobiť to pokračovanie. Myslím, že by to bolo naozaj milé, očarujúce a zaujímavé. 27 krstov !