Hlavná Celebrita Kendall Jenner vo svojich 73 otázkach: Chcem sa objaviť v The Bachelorette, Kanyeho návrh Kim bol prekvapivý

Kendall Jenner vo svojich 73 otázkach: Chcem sa objaviť v The Bachelorette, Kanyeho návrh Kim bol prekvapivý

 Kendall Jenner 73 otázok Kendall Jenner vo svojich 73 otázkach prezradila, že by zabila, aby sa objavila v The Bachelorette, a že návrh Kanyeho Westa svojej sestre Kim Kardashian považuje za jeden z najprekvapivejších momentov v jej živote (Debby Wong / Shutterstock.com)

Vylož to, Kenny! Modelka Kendall Jenner, ktorá kryje Vogue' Septembrové vydanie nedávno napísalo časopisu 73 otázok – a video bolo zverejnené v utorok 16. augusta.

družička dar neveste v deň svadby

Superhviezda sociálnych médií (19) s radosťou odpovedala na desiatky otázok pri prechádzke po sídle Kris Jennerovej v Calabasas v Kalifornii. Kendall prezradila maličkosti o svojom detstve – jej prvou prácou bolo venčenie psov – a že jej obľúbeným sviatkom, ktorý oslavuje v dome svojej mamy, sú Vianoce.

Zapojila sa aj do svojej emocionálnej stránky a odhalila, že „strata niekoho, koho milujem“ ju desí najviac, zatiaľ čo pokračovať v úspešnej kariére v modelingu bolo „splneným snom“.

Jedna z najzaujímavejších odpovedí od  Držte krok s Kardashiankami rýchle otázky a odpovede hviezdy bolo, že by si rada zahrala v inej reality show: ABC Bakalárka . (Jej mama je už mega fanúšikom a objavila sa na Bakalár naživo počas sezóny Bena Higginsa 20.)

Pozrite si toto video na Scéna .

Spolu s milovanou franšízou Kendall tiež prezradila, že jej obľúbeným filmom je Zápisník , v hlavnej úlohe Ryan Gosling a Rachel McAdams. Komediálny film Družičky , v hlavnej úlohe s Rose Byrne, Mayou Rudolph, Kristen Wiig a Melissou McCarthy, ju nepochybne rozosmeje najviac, zatiaľ čo filmové spracovanie z roku 2008 Marley a ja , v hlavnej úlohe s Jennifer Aniston a Owenom Wilsonom, ju rozplače. (Cítime ťa, Kenny.)

Rozoberá tiež otázky týkajúce sa svojej slávnej rodiny vrátane toho, ktorá z jej sestier ju najviac rozosmieva (Kylie) a jej aktuálnej návštevy (Khloe). Kendall si tiež myslí, že jej nevlastná sestra Kim Kardashian a švagor Kanye West by mali pomenovať svoje ďalšie dieťa „Juh“ – ak majú ďalšie.

Tvár Estee Lauder ďalej prezrádza, že jedným z najprekvapivejších momentov v jej živote bolo „keď jedna z mojich sestier otehotnela“. Potom zmení názor a povie: 'Keď Kanye požiadal Kim!' (Raper požiadal Kardashian o ruku na jej 33. narodeniny v októbri 2013. Plán bol prepracovaný. West padol na jedno koleno na bejzbalovom štadióne v San Franciscu s pomocou chicagského symfonického orchestra.)

Nakoniec Jenner zavŕši svojich 73 otázok tým, že sa o seba podelí. Ak by nebola modelkou, verí, že by „pravdepodobne niekde pracovala na farme“. Tiež by chcela mať superschopnosť byť „neviditeľná – kedykoľvek som chcel byť“.

„Som čudák, mám motiváciu a zaostávam,“ uzatvára. A do 30? Chcela by „šťastie, lásku a rodinu“.

Sledujte vyššie.

svadobné balerínky s kamienkami