Hlavná Celebrita Kim Kardashian ľutuje jednu krásu zo zásnub s Kanye Westom v roku 2013

Kim Kardashian ľutuje jednu krásu zo zásnub s Kanye Westom v roku 2013

 Kim Kardashian Kanye West Takmer o štyri roky neskôr Kardashian stále ľutuje jednu veľkú krásu zo dňa zasnúbenia s Kanye Westom – dozviete sa tu. (Shutterstock.com)

Kim Kardashian preferuje žiť svoj život s #noregrets, no reality hviezda a maskérka priznala malú chybu zo zásnub s Kanye Westom v roku 2013.

Dvojnásobná mama sa pridala k vizážistke Patrick Starrr na svojom kanáli YouTube minulý týždeň, keď sa ich rozhovor zmenil na osobný. Starrr sa spýtal Kardashian na jej najväčšiu ľútosť na Instagrame a odpoveď reality hviezdy bola dosť neočakávaná.

„Jedna z mojich najväčších ľútostí pri fotení je, že keď som sa zasnúbila, mala som najkratšie nechty, keď som ukázala svoju fotku,“ povedala pre Starrr. 'A ja som si povedal, 'Fuj, s dlhými nechtami by to vyzeralo oveľa lepšie.'

Dotknutá čiernobiela fotografia zobrazuje Kardashianinu ruku natiahnutú na pozadí sanfranciského AT&T Parku, kde si West slávne padla na jedno koleno a požiadala o ruku v októbri 2013. Aj keď sú jej nechty výrazne kratšie ako zvyčajne, ústredným bodom fotografie je, samozrejme, obrovská prskavka Lorraine Schwartzovej na prstenníku.

ÁNO!!!

Príspevok zdieľaný Kim Kardashian West (@kimkardashian) na

Kardashianov prsteň bol obrí prsteň Lorraine Schwartz D s bezchybným strihom, ktorý sa pýšil hlásenými 15 karátmi a mal odhadovanú hodnotu 8 miliónov dolárov.

O ich okázalý svadobný obrad vo Florencii v Taliansku , manželia si vymenili svadobné obrúčky Lorraine Schwartz a povedali svoje sľuby pred obrovskou stenou kvetov. Kardashian si na obrad obliekla róbu Givenchy s dlhým rukávom a čipkou a neskôr sa na recepciu prezliekla do zdobených šiat Balmain vo farbe slonoviny.

West a Kardashian sú manželmi od mája 2014 a zdieľajú spolu dve deti: dcéru North (4) a syna Saint (1 rok).