Hlavná Celebrita Kim Kardashian mala vo svoj svadobný deň na sebe vôňu 20 dolárov

Kim Kardashian mala vo svoj svadobný deň na sebe vôňu 20 dolárov

Kim Kardashian Kanye West Wedding (Foto kredit: kimkardashianwest.com)

Nechajte to na Kardashianku, aby to zostalo v rodine. Kim Kardashian odhalila vôňu, ktorú mala na sebe vo svadobný deň, Kanyemu Westovi a vôňa bola prekvapivo ľahko dostupná a lacná.

V súvislosti so svojím najnovším uvedením vône sa reality hviezda v rozhovore podelila o to, že si ani nepamätala parfum, ktorý sa rozhodla nastriekať tesne predtým, ako kráčala uličkou vo Florencii. 'Akú vôňu som mal na sebe?' spýtala sa Kardashian Ľudia .

💍

Príspevok zdieľaný Kim Kardashian West (@kimkardashian) na

Nakoniec mama dvoch detí (čoskoro budú mať tri!) si pripomenula vôňu svojho svadobného dňa ako jednu zo svojich vlastných výtvorov – originálnu vôňu Kardashian, ktorá je stále dostupná u predajcov za menej ako 20 dolárov. Parfém bol uvedený na trh v roku 2010 a obsahuje náznaky gardénie, jazmínu, santalového dreva a tuberózy.

„Myslím, že som nosila svoju originálnu vôňu Kim Kardashian,“ pokračovala. 'Je to jeden z mojich obľúbených.'

V skutočnosti tá istá vôňa pomohla vybudovať jej najnovšiu vôňu troch rôznych derivátov, vrátane Crystal Gardenia, Crystal Gardenia Oud a Crystal Gardenia Citrus. Za jediný deň, Kardashian údajne zarobil 10 miliónov dolárov z radu krásy.

„To je dôvod, prečo to tento druh odzrkadľuje,“ uzavrela Kardashian pre People vo štvrtok. 'Pri výrobe som sa inšpiroval [mojou charakteristickou vôňou].'

Hviezda a West sa zosobášili v honosnom florentskom kline v roku 2014. Tento týždeň však bola v New Orleans na oslave svadby blízkej priateľky: Sereny Williamsovej.