Hlavná „Kuchynské Vzory Backsplash kuchynského zrkadla Backsplash klady a zápory

Backsplash kuchynského zrkadla Backsplash klady a zápory

Tu je náš sprievodca pre výhody a nevýhody backsplash kuchynského zrkadla vrátane populárnych typov, ktoré vám pomôžu nájsť najlepší dizajn pre váš domov. Spätné zrkadlo zo starožitných zrkadiel

hodvábne kvetinové róby pre družičky

Pri pohľade na zmenu vzhľadu a zvýšenie hodnoty domu je zrkadlový spätný chod v kuchyni inteligentnou voľbou na vrchu každého zoznamu vylepšenia domácnosti.

Ako spôsob, ako pridať jednej z najdôležitejších miestností v dome novú osobnosť, štýl a energiu, je spätný zrkadlový odraz kreatívnym a vylepšujúcim doplnkom.

Dizajnové typy spätného zrkadla sa pohybujú od tradičných po modernejšie a najmodernejšie. Pri výbere backsplash kuchynského zrkadla však berte do úvahy dizajnérsky motív kuchyne, takže backsplash skôr pridáva ako zhoršuje vzhľad kuchyne.

Obsah

Čo je spätná zrkadlová dlaždica?

Spätný chod kuchyne má svoj skromný začiatok ako praktický spôsob kontroly rozliatia a rozstrekovania varnej dosky, ktoré uľahčujú následné čistenie.

Pôvodné spätné lúče pokrývali iba stenu za varnými plochami, ako sú kachle a rúry. Spätné lúče neboli často vysoké viac ako 4 palce a boli vyrobené z materiálov, ako sú rôzne dlaždice, tehly alebo kameň. Pozri príklady 4 palcový backsplash tu.

Postupom času sa spätné lúče rozširovali, aby pokryli viac povrchov kuchyne, vrátane stien a skriniek. S rozšírením sa viac myslelo na vzhľad kuchyne, ako aj na typy backsplash materiálov.

Spätné zrkadlové zrkadlo bolo predstavené v 70. rokoch a kombinuje výhody kontroly rozstrekovania a povrchového materiálu, ktorý dodáva kuchynskému vzhľadu svetlo a rozmer.

Spätné zrkadlo nie je typickým zrkadlovým produktom, ktorý nájdete v kúpeľni. Má trochu odtieň, dymový alebo striebristý, aby získal charakter.

Backsplash zrkadlových dlaždíc je často ošetrené a tvrdené bezpečnostným sklom, aby odolalo teplu z kachlí a pecí. Ak sú zrkadlové dlaždice rozbité, rozpadajú sa na malé kúsky namiesto toho, aby sa zmenili na ostré, zubaté črepy.

Moderné zrkadlové dlaždice často prichádzajú aj ako olúpte a prilepte backsplash ktoré môžu uľahčiť inštaláciu.

Typy spätného zrkadla pre kuchyňu

Existuje niekoľko typov zrkadlových spätných odrazov, z ktorých si majitelia domov môžu vyberať. V závislosti od výberu zvoleného štýlu a dizajnu môže zrkadlový spätný lúč zmeniť vzhľad kuchyne a otvoriť priestor. Tu uvádzame niektoré z najpopulárnejších možností backsplash v súčasnosti.

Starožitné zrkadlové dlaždice

Spätná väzba mozaikových zrkadlových dlaždícDizajn vyrobený z upravenej zrkadlovej dlaždice, ktorá je vo veku, aby vyzerala starožitne s vintage charakterom. To vytvára jemný a tlmený vzhľad, ktorý odráža menej svetla pre klasický alebo tradičný pocit v miestnosti.

Diagonálna zrkadlová dlaždica

Ďalším populárnym a klasickým vzhľadom je umiestnenie zrkadlových dlaždíc diagonálne, aby sa vytvoril spätný ráz. Malé alebo veľké dlaždice poskytujú ďalšie možnosti v dizajne a vzhľade v závislosti od tvaru a povrchovej plochy kuchyne.

Mozaiková zrkadlová doska

Zrkadliť spätný tok dlaždíc metraMozaikový dizajn využíva výhody malých zrkadlových dlaždíc, ktoré vytvárajú intenzívny a komplexný spätný výraz. Tento typ backsplash kombinuje dizajn dlaždíc a umiestnenie pre moderný vzhľad.

Zrkadlová dlaždica metra

Backsplash kuchynskej hranatej dlaždice so zrkadlomZrkadlová dlaždica metra so svojím obdĺžnikovým tvarom a skosenými hranami priťahuje a upúta pozornosť zameranú na jedinečný dizajn a zobrazenie backsplash. Zobraziť viac druhov backsplash kuchynskej linky metra tu.

Požadovaný cieľ návrhu nakoniec určí, aký typ backsplash zrkadlových dlaždíc najlepšie slúži vzhľadu kuchyne. Môžete tiež zvážiť kovový backsplash kuchyne pre svoju odrazivosť.

Pros Backsplash pre kuchynské zrkadlo

Aj keď v materiáloch backsplash existuje veľa možností, backsplash zrkadlových dlaždíc zostáva z mnohých dôvodov najlepšou voľbou pre profesionálov v oblasti dizajnu a majiteľov domov.

• Zrkadlový odraz dlaždíc zvyšuje vnímanú veľkosť kuchyne a predstavuje kuchynské armatúry a spotrebiče
• Zrkadlová dlaždica zvyšuje množstvo odrazeného svetla a viditeľnosť z reflektorov a prirodzeného svetla
• Zrkadlová dlaždica zvýrazňuje rozstrekovanie a viditeľnosť škvŕn pre ľahšie čistenie
• Funguje ako ochranný povrch odolný voči rozliatiu, škvrnám a nečistotám
Inštalácia backsplash kuchynskej dlaždice je ľahký domáci projekt „urob si sám“

Spätné odrazy dlaždíc kuchynských zrkadiel

Zrkadlová dlaždica odráža všetko a mohla by spôsobiť chaotický vzhľad. Existujú aj ďalšie nevýhody pre zrkadlenie backsplash dlaždíc.

• Povrchové postriekania a rozliatia sú viditeľnejšie a zreteľnejšie a môžu sa odrážať
• Nesprávne nainštalovaná dlaždica môže viesť k vlhkosti, ktorá oslabí lepidlo na dlaždice a spadne
• V závislosti na dizajne môže spätný tok zrkadlových dlaždíc vyžadovať obetovanie priestoru pultu
• Spätné zrkadlo kuchynského zrkadla je menej odolné voči nárazom, poškriabaniu a ostrým hranám
• Spätné zrkadlo kuchynských zrkadiel vyžaduje pravidelné čistenie, aby sa zachoval jeho vzhľad

Používanie spätného zrkadla v kuchyni si získava popularitu, ale po nainštalovaní môže vyzerať inak.

Pri plánovaní použitia zrkadlovej dlaždice na spätné lúče v kuchyni je užitočné vziať do úvahy veľkosť kuchyne, množstvo svetla, ktoré je v nej k dispozícii, a či sú na pultoch početné spotrebiče a predmety na varenie.

Vraciame sa späť k štýlu a zrkadlové dlaždice backsplash sú skvelým osviežením pre každú kuchyňu. Na tejto stránke nájdete ďalšie obrázky návrhy backsplash kuchyne .