Hlavná Vírusové Komunita pomáha neveste naplánovať svadbu za dva dni, aby sa jej mohla zúčastniť mama bojujúca s rakovinou: Dojímavé fotografie

Komunita pomáha neveste naplánovať svadbu za dva dni, aby sa jej mohla zúčastniť mama bojujúca s rakovinou: Dojímavé fotografie

  Nevesta s mamou bojujú s rakovinou Erica naplánovala improvizovanú svadbu o dva dni, takže jej matka bojujúca s rakovinou vaječníkov mohla vidieť, že sa vydáva. Poďakovanie: Abigail Gingerale Photography

Keď sa komunita spojí, môžu sa stať úžasné veci. Aby sa jej chorá matka zúčastnila svadby, nevesta Erica z New Jersey a jej snúbenec Darrell Meyer sa rozhodli naplánovať svadbu na súde už za dva dni.

Miestni svadobní fotografi Abigail a Andy Lydick z Fotografia Abigail Gingerale dostala telefonát od Abigailinej sestry Rachael, ktorá pracuje s nevestou, ohľadom fotenia svadby páru na súde. Lydickovi súhlasili, ale mali pocit, že čoskoro môžu novomanželom ponúknuť viac. S pomocou komunity dokázali vo štvrtok 3. marca premeniť svadbu na súde na rozprávkový obrad a recepciu pre manželov.

  Bozk nevesty a ženícha

Erica a Darrell Meyeresovci sa zosobášili v Rose Garden v Hamiltone, NJ 3. marca. Kredit: Abigail Gingerale Photography

tašky pre hostí mimo mesta

„Ericina mama má rakovinu vaječníkov od roku 2013 a chvíľu bola v remisii. Rakovina sa znovu objavila v novembri 2015,“ povedal pár svadobných fotografov Faircityfire . 'Zhruba týždeň predtým, ako nám zavolali, poslali jej mamu domov do hospicu s niekoľkými týždňami života.'

„Erica sa chcela len vydať a urobiť si pár fotiek, aby ju jej mama videla vydávať sa. Nezáležalo jej na tom, kde to je alebo ako to vyzerá, chcela tam len svoju mamu,“ vysvetlili Abigail a Andy. Keď si však vypočuli situáciu páru a rozhodli sa pomôcť, zaujímalo ich, kto ďalší v komunite môže tiež pomôcť.

'Cítili sme sa, akoby som mal príležitosť dať im niečo, čo si budú navždy pamätať,' povedal Lydick's a rýchlo zverejnil svoju požiadavku na predajcov v profesionálnych svadobných skupinách na Facebooku. Po oslovení Jess z Pearl Event Planning zabezpečili krásne nové svadobné miesto, limuzíny a vizážistu a odtiaľ sa zdroje a dobrovoľníci len tak hrnú.

  Nevesta a ženích sa smejú

Na svadbe sa zúčastnilo približne 25 až 30 členov najbližšej rodiny a priateľov Erici a Darrella. Poďakovanie: Abigail Gingerale Photography

'Keď sme našli miesto, všetko vybuchlo,' povedali Abigail a Andy pre The Faircityfire o rýchlom procese plánovania svadby. „Myslím si, že rakovina zasiahla veľa rodín. Myslím, že každý pozná niekoho, koho to zasiahlo. Takže keď poviete tento príbeh ľuďom, okamžite chcú pomôcť.“ Mali dvojjazyčného prekladateľa pre Ericinu rodinu, kvety, zásobovačov, práce, všetko za pár dní.

„Rovnako ako my, aj svadobní predajcovia, ktorí boli zapojení, MILUJE svadobný priemysel. Nerobia to len preto, aby mali prácu, kvôli výplate. Robia to, pretože to, čo robia, milujú,“ povedali fotografi, ktorí označili prílev rýchlej pomoci pri plánovaní svadby za „ohromujúci“.

Počas rýchleho 2-dňového procesu plánovania svadby boli fotografi, Erica a Darrell v kontakte niekoľkokrát denne. 'Mali predstavu o tom, ako bude deň vyzerať,' povedali, ale ponechali si niekoľko vecí, napríklad Cat Limo jazdy na miesto svadby v Rose Garden v Hamiltone, New Jersey, prekvapenie.

  Matka nevesty s rakovinou

Ericina priateľka Abigail išla do miestnych obchodov a nechala si darovať šperky na svadbu. Poďakovanie: Abigail Gingerale Photography

„Abigail išla do miestnych obchodov a nechala si darovať šperky, darčekové poukážky do reštaurácie a po svadbe zostala na jednu noc v miestnom hoteli. Na konci dňa sme im to odovzdali v košíku,“ povedal Andy pre The Faircityfire.

Keď sa Erica a Darrell pripravovali na svadbu na rôznych miestach, fotografi povedali, že „všetky dievčatá sa chichotali a bolo tam veľké vzrušenie“, keď prišli ráno v deň svadby.

  Nevesta sa pred svadbou dostane do emócií

Po tom, čo ju prekvapila limuzína, sa Erica stala emotívnou ohromujúcou štedrosťou komunity. Poďakovanie: Abigail Gingerale Photography

„Erica nevedela, že sme dostali limuzínu, aby sme ju odviezli na miesto konania. Keď som jej to povedal, začala plakať, pretože bola zdrvená všetkým, čo ľudia darovali. Všetci sme sa zasmiali a povedali: „Nie, nie! Váš make-up! Neplač!‘“ a ovievali ju,“ zdieľali Abigail a Andy pre The Faircityfire.

kto si kúpi kvetinové šaty

'Ženích sa tiež usmieval,' pomáhal s prípravou miesta pred obradom. „Vždy, keď sme okolo neho počas dňa prechádzali, objal nás a povedal: „Ďakujem, ďakujem vám veľmi pekne,“ zaspomínali si fotografi a dodali, že ženích sa počas obradu rozplakal iba raz.

  Prvý tanec nevesty a ženícha

Novomanželia tancovali na skladbu „Still In Love“ od Briana McNighta ako prvý tanec. Poďakovanie: Abigail Gingerale Photography

Vďaka horlivému úsiliu Lydickovcov a ich komunity pri plánovaní svadby si Meyerovci vymenili tradičné sľuby a zosobášili sa Mitch minister v krásnom ceremoniáli a zdieľali každý okamih pred ich plne vyzdobenou svadobnou hostinou s intímnym stretnutím 25-30 ich rodiny a blízkych priateľov. Prvým tancom páru bol „Still in Love“ od Briana McKnighta a romantická chvíľa odštartovala skvelú párty pre „veľmi živú rodinu“ novomanželov,“ povedali Abigail a Andy.

„Ericina mama bola slabá, ale dalo sa povedať, že je šťastná. Bolo to pre ňu veľa fyzickej aktivity a ona na to všetko len sedela a pozerala, no bolo vidieť, že je šťastná,“ povedal pár fotografov pre The Faircityfire.

len ženatý znamenie pre auto

Zdá sa, že každý svadobný predajca, dobrovoľník a svadobný hosť pocítil lásku v deň svadby Erici a Darrella, ktorí sa stretli v priebehu 48 hodín, aby zabezpečili úžasný obrad a oslavu pre zaslúžilý pár.

  Matka nevesty so ženíchom

Ericina mama bola na svadbe slabá, ale šťastná, že jej dcéra sa vydala za Darrella. Poďakovanie: Abigail Gingerale Photography

„Ak sa spýtate kohokoľvek, kto pozná Ericu, aká je, povedal by vám, že je to tá najsebeckejšia osoba, akú poznáte. Pre mamu sa neustále obetovala a brávala ju na každé jedno stretnutie. Darrell je jemný chlapík s dobrým srdcom a dobre objíma,“ povedali o novomanželoch fotografi.

Na otázku, či by sa pustili do plánovania svadby a vytvorili svadbu ako u Meyerovcov, odpovedalo duo Abigail Gingerale Photography jednoznačne áno!

  Nevesta a ženích s darmi od komunity

Pár bol obdarovaný a po svadbe zostal na jednu noc v miestnom hoteli. Poďakovanie: Poďakovanie: Abigail Gingerale Photography

'By sme. Myslíme si, že keď máme príležitosť a schopnosť zmeniť niečí život, máme povinnosť to urobiť. Abigail a ja milujeme a sme nadšení pre svadobný priemysel a milujeme to, čo robíme.“

Osobitné poďakovanie patrí všetkým zúčastneným a blahoželáme Erice a Darrellovi Meyersovým! Úplný zoznam báječných svadobných predajcov, darov a dobrovoľníkov nájdete na Blog Abigail Gingerale Photography .