Hlavná TV Korešpondent CNN Pamela Brown si vzal Adama Wrighta na okázalej svadbe v Kentucky: Pozrite si prvé fotografie

Korešpondent CNN Pamela Brown si vzal Adama Wrighta na okázalej svadbe v Kentucky: Pozrite si prvé fotografie

  Svadba Pamely Brownovej Korešpondentka CNN pre spravodlivosť Pamela Brown sa vydala za Adama Wrighta tento víkend vo svojom detskom dome v Lexingtone v štáte Kentucky – pozrite si prvé fotografie jej šiat a ďalšie.
alternatíva svadobných kníh hostí

Toto práve v... Pamela Brown je vydatá! Justičný spravodajca CNN vymenili si sľuby s dlhoročnou láskou Adam Wright tento víkend na pozemku jej detského domova v Cave Hill v Kentucky.

Brown (33) a Wright (37) privítali takmer 250 hostí na krásnom pozemku domu v oblasti Lexingtonu, kde vyrastala nevesta aj jej brat. Osobnosť vysielaná vo vysielaní je dcérou bývalého guvernéra Kentucky Johna Y. Browna Jr. a bývalej Miss America Phyllis George.

Pri tejto príležitosti sa Brown blysol v šatách od Legendy Romona Keveza , pričom ju ženích dokonale dopĺňal v elegantnom čiernom smokingu. Pár vzdal hold Brownovým presláveným koreňom Kentucky v rámci tradičného obradu tým, že hosťom ponúkol ochutnávku bourbonu z Woodford Reserve. Medzi ďalšie miestne prvky patrila zmrzlina vyrobená Lexingtonom milovaným zmrzlinárom Crank & Boom a „Call to Post“ od bubáka Kentucky Derby Steve Buttlemana.

  Korešpondentka CNN Pamela Brown

Brown si prizval miestny vysnívaný tím, aby pomohol pri plánovaní svadby, vrátane plánovač Sarah Leer, kuchár Cooper Vaughan z The Apiary a kvetinárka Elizabeth Hemphill z Ruža a bodliak . Dvojica mala vo svojom svadobnom registri charitatívnu zložku a požiadala hostí, aby prispeli do Detskej výskumnej nemocnice St. Jude prostredníctvom Faircityfire vracia darčeky .

Na afére sa zúčastnilo množstvo osobností CNN, vrátane manažérov Jeffa Zuckera, Amy Entelisovej a Virginie Moseleyovej. Hlavná politická korešpondentka CNN Dana Bash si priviedla priateľa Spencera Garretta ako svojho plus-1. Piráti z Karibiku Na svadbe boli svedkami aj producent Jerry Bruckheimer a jeho manželka Linda Bruckheimer.

jedinečné nápady na uloženie dátumov

  Korešpondentka CNN Pamela Brown

Brown a Wright, rodáčka z Kansasu, ktorá predtým žila v Los Angeles, sa prvýkrát stretli prostredníctvom spoločného priateľa, ktorý si myslel, že sa k sebe budú skvele hodiť. Dvojica si trafila a randili na diaľku, až sa k nej nakoniec pripojil vo Washingtone, DC, predtým než vlani v septembri navrhol.

„Keď som vošiel dnu, viseli tam šaty a kartička s pokynmi, ako si ich obliecť. Môj pes Bubs vyšiel spoza rohu s motýlikom a Adam zišiel dole schodmi v smokingu. Naozaj som vedel, že sa niečo deje, keď som si uvedomil, že mi uvaril večeru,“ povedal neskôr Brown Faircityfire návrhu. „Keď sme sa najedli, odišiel z izby a vrátil sa s Bubsom s krabičkou s prsteňmi na motýliku pre psíka. Natiahol sa, aby zobral krabičku s prsteňmi a navrhol ju.'

  Korešpondentka CNN Pamela Brown

Korešpondentka CNN spravodlivosti Pamela Brown sa vydala v Kentucky. Dana Bash a ďalšie osobnosti siete a vedúci pracovníci sa zúčastnili svadby. (Foto s láskavým dovolením CNN)

V tom čase sa televízna osobnosť podelila o to, čo na Wrightovi najviac milovala. 'Máme spolu najlepší čas bez ohľadu na to, kde sme,' povedala . „Má skvelý zmysel pre humor a často ma rozosmeje. Môžem sa s ním porozprávať o čomkoľvek a vždy poviem, že o všetkom vie všetko. Najdôležitejšie je, že obdivujem jeho silné hodnoty a charakter. Je to jeden z najčestnejších ľudí, akých som kedy stretol. Navyše znáša všetky moje vrtochy a môj nepredvídateľný pracovný rozvrh – bonus navyše.“