Hlavná TV Kto je Peter Weber? Všetko, čo by ste mali vedieť o novom „bakalárovi“

Kto je Peter Weber? Všetko, čo by ste mali vedieť o novom „bakalárovi“

BAKALÁR – Pilot leteckej spoločnosti Peter Weber vletel do sŕdc žien na celom svete a opustil celú Ameriku šokovanú a so zlomeným srdcom, keď sa Hannah Brown rozhodla ukončiť ich vzťah. Teraz je Peter späť a je pripravený znovu si získať srdcia po celej krajine, keď sa opäť vráti na lásku ako hviezda 24. sezóny úspešného romantického reality seriálu stanice ABC „The Bachelor“ s premiérou v PONDELOK, JAN. 6 (20:00 – 23:00 EST), na ABC. (ABC/Maarten de Boer)

Petra Webera sezóna z Bakalár sa chystá odletieť. 24. séria zoznamovacej šou ABC bude mať premiéru 6. januára 2020 s úplne novým vedením. Pred očakávaným debutom pilota, z ktorého sa stala osobnosť reality, spoznajte muža, ktorý bude rozdávať ruže.

28-ročný, známy aj ako „Peter Pilot ,“ sa prvýkrát objavilo na Hannah Brown sezóna z Bakalárka v roku 2019. Postúpil do finálovej trojky (a dostal sa na titulky pre svoju vášnivú noc s Brownom vo veternom mlyne), než ho vyhodili a poslali domov na Krétu v Grécku. O niekoľko týždňov neskôr bolo oznámené, že Weber prevezme úlohu Bakalár na nadchádzajúcu sezónu. S blížiacim sa dátumom premiéry pokračujte v čítaní, aby ste sa o tom dozvedeli Bakalár Peter Weber.

Vyrastal neďaleko ‚bakalárskeho‘ kaštieľa

Peter Weber vyrastal vo Westlake Village v Kalifornii. Mesto Los Angeles County je vzdialené len niekoľko minút Bakalár Mansion sa nachádza v meste Agoura v Kalifornii. Kým rok študoval na Baylor University vo Waco v Texase, neskôr sa presťahoval späť domov, aby nasledoval svoj sen stať sa pilotom.

Má pevne zviazanú rodinu

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Leto 19. s rodinou v knihách! NY -> LA

Príspevok zdieľaný používateľom Peter Weber (@pilot_pete) zapnuté

Weberovi rodičia sa poznajú viac ako 30 rokov a je si blízky so svojím mladším bratom Jackom (tiež pilotom). Ich pevné puto bolo evidentné, keď sa rodina stretla s Hannah Brown počas Weberovho rande v rodnom meste Bakalárka , najmä keď im pilot povedal, že sa do nej zaľúbil.

piesne ockovi od dcéry

Jeho práca je spojená s milostným príbehom jeho rodiča

Obaja Weberovi rodičia pracujú v leteckom priemysle. Jeho otec, pilot a matka, letuška, sa stretli pri práci na tom istom lete – a ich spoločná láska k lietaniu zostala v rodine. Po prvom ročníku v Baylor sa Weber presťahoval do Kalifornie, aby sa venoval pilotovaniu. V roku 2015 sa stal obchodným pilotom spoločnosti Compass Airlines. Po troch rokoch prestúpil do Delta Airlines, kde v súčasnosti pôsobí.

„The Bachelorette“ nebol v televízii prvýkrát

Weber sa rýchlo stal obľúbeným fanúšikom Bakalárka keď dal Brownovi pár jej pilotných krídel v prvú noc sezóny – ale nebolo to jeho prvýkrát v televízii. Podľa pilota Stránka IMDb , vystúpil na Dni našich životov v roku 2003 ako „Mladý Roman Brady“.

S obsadením filmu The Bachelorette je stále blízko

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Poďme všetci hrať Hawk Dance @seahawks @dmoe_swagg @tdlockett12 @jaronbrown13 @dkm14 📸: @sweetnums

Príspevok zdieľaný používateľom Peter Weber (@pilot_pete) zapnuté

Od finále Bakalárka , Weber si zdanlivo zostáva blízky so svojimi hercami. Nedávny príspevok na Instagrame ukazuje, ako Weber tancuje s kolegom Bakalárka finalista Tyler Cameron a súťažiaci Dustin Hendricks na futbalovom zápase. Dostalo sa mu aj verejnej podpory Bakalár Priatelia národa po menovaní Bakalár . V príspevku na Instagrame, ktorý dráždi sezónu, kámo Bakalárka člen obsadenia Mike Johnson (ktorý tiež kandidoval na post Bakalár role) napísal: 'Neviem sa dočkať, miláčik.'

Hannah Brown sa objaví vo svojej sezóne filmu The Bachelor

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

darčeky pre nevestu v deň svadby

Hannah sa stretáva s Weberovcami

Príspevok zdieľaný používateľom Peter Weber (@pilot_pete) zapnuté

Weber je nečakaný Bakalárka vypadnutie bolo pre divákov prekvapením. Bývalí však zostali v dobrých podmienkach, dokonca aj s Brownom predpovedanie Weber by mohol byť označený za vedúceho seriálu. Ale v šokujúcej ukážke nadchádzajúcej sezóny, býv Bakalárka sa vracia do sídla, aby sa znovu spojil s Weberom. Nie je jasné, aká bude jej úloha v šou, ale jedna vec je istá: očakávajú sa turbulencie.

Sezóna Petra Webera Bakalár premiéra 6. januára na ABC o 20:07.