Hlavná Celebrita Kym Johnson a Robert Herjavec odhalili svoje obľúbené svadobné chvíle na galavečere Knot

Kym Johnson a Robert Herjavec odhalili svoje obľúbené svadobné chvíle na galavečere Knot

  Robert Kym Johnson Kym Johnson a Robert Herjavec si zaspomínali na svoje obľúbené svadobné chvíle pri rozhovore so spoluzakladateľom The Faircityfire Carleym Roneym na Gala Faircityfire v pondelok 10. októbra; Navyše sa dozviete viac od ich plánovača Mikieho Russa. (5ive 15ifteen Photo Company / The Faircityfire)

Ich výnimočný deň navždy. Kym Johnson a Róbert Herjavec znovu navštívil ich luxusný svadobný deň (samozrejme!) počas účasti Faircityfire Gala v NYC v pondelok 10. októbra.

Nádherní novomanželia, ktorých na slávnostnú udalosť sprevádzal ich milovaný svadobný plánovač Mikie Russo —podelili sa o nové podrobnosti o svojej letnej svadbe Faircityfire spoluzakladateľ spoločnosti Carley Roney .

  Gala Faircityfire Kym Johnson Mikie Russo Robert Herjavec Carley Roney

Kym Johnson a Robert Herjavec si zaspomínali na svoje obľúbené svadobné chvíle pri rozhovore so spoluzakladateľom The Faircityfire Carleym Roneym na Gala Faircityfire v pondelok 10. októbra; Navyše sa dozviete viac od ich plánovača Mikieho Russa. (5ive 15ifteen Photo Company / The Faircityfire)

'Bola to veľká zábava!' Herjavec si zaspomínal vo verejnej knižnici v New Yorku. 'Tancovanie! Mojou najobľúbenejšou časťou bolo vidieť Kym schádzať uličkou. Rozplakala som sa. Vyzerala tak krásne.'

Pár sa do seba nezabudnuteľne zamiloval po tom, čo boli spárovaní ako taneční partneri v sezóne 20 ABC Tanec s hviezdami . Ako ona Nadrž so žralokmi manžela, Johnsonov obľúbený moment zo svadby sa odohral počas obradu.

'Sľuby,' povedala Faircityfire v pondelok. „Každý hovorí, že ten moment je naozaj výnimočný, ale nič vás nemôže pripraviť, keď ste tam hore. Bolo to naozaj úžasné. Keď povedali: ‚Teraz ste manžel a manželka‘, bolo to ako: ‚Preboha.‘ Sľuby... to bola pre mňa tá najlepšia časť.“

  kym johnson robert herjavec svadba

Svadba Kym Johnson a Roberta Herjavca. (Foto kredit: Anthony Vazquez Photography)

Russo, ktorý bol poverený organizovaním tejto okázalej aféry, hovorí, že cítil tlak – kvôli jeho dlhoročnému priateľstvu s profesionálnym tanečníkom.

„Samozrejme, že Kyma poznám veľmi, veľmi dlho,“ Udalosti Michaela Russoa povedal zakladateľ na výročnom gala, na ktorom sa stretávajú tí najlepší z najlepších v svadobnom priemysle. 'V tomto zmysle to bola radosť, ale Kym mal veľa načasovaných čísel, ktoré sme potrebovali zasiahnuť.'

Johnson sa prihlásila a spomenula prekvapenia, ktoré plánovala so svojím manželom. Ako už bolo oznámené , Herjavec šokoval svoju manželku vystúpením Olivie Newton John, pričom ho obdarovala chorvátskou tanečnou šou. „Mal som pár chorvátskych tanečníkov, pretože on vždy chcel byť Chorvátom. Myslel som si, že to bolo naozaj veľké prekvapenie, kým nevyšiel s Oliviou Newton John, “povedal Johnson.

  Svadobná hostina Kym Johnson a Roberta Herjavca, ktorú naplánoval Mikie Russo. (Foto kredit: Anthony Vazquez Photography)

Svadobná hostina Kym Johnson a Roberta Herjavca, ktorú naplánoval Mikie Russo. (Foto kredit: Anthony Vazquez Photography)

'Vydala sa za mňa!' Herjavec rozkošne poznamenal. 'To bolo to najlepšie prekvapenie pre všetkých.'

V samostatnom rozhovore na červenom koberci Johnson povedal novinárom, že ich vzťah je teraz ešte lepší, keď sú oficiálne manželmi. 'Je tu pocit inej blízkosti,' uvažovala. 'V niektorých smeroch je to veľmi rovnaké, ale myslím si, že je to užšie puto.'

Pomáha, že Herjavec prejavuje svoju náklonnosť drobnými, no mdloby hodnými gestami. Len vyšiel do telocvične a v hoteli nechal odkaz s nápisom: ‚Milujem ťa‘,“ prezradil Johnson. 'Robí takéto veci neustále. Je naozaj zlatý.'