Hlavná Celebrita Lady Gaga potvrdzuje, že je zasnúbená s Christianom Carinom

Lady Gaga potvrdzuje, že je zasnúbená s Christianom Carinom

Lady Gaga (Shutterstock.com)

Chlapci, chlapci, chlapci! Lady Gaga je skutočne zasnúbený s talentovým manažérom Christian Carino .

Dlho sa špekulovalo, že Zrodila sa hviezda herečka (32) a Carino boli zasnúbení minimálne od novembra minulého roka. Pred rokom, Informoval magazín Us Weekly že superstaristka, z ktorej sa stala herečka, sa vraj v lete tajne zasnúbila s Carinom.

V pondelok 15. októbra Gaga potvrdila svoj vzťah poďakovaním Carinovi (49) a vo svojom prejave na Elle’s Women in Hollywood Celebration ho označila za „môjho snúbenca Christiana“.

Títo dvaja spolu začali randiť vo februári 2017. „Christian je dobrá, základná sila a rozumie jej kariére,“ povedal predtým pre People zdroj. 'Teraz je na skvelom mieste.'

Povedal zdroj nás Minulý rok sa títo dvaja neplánujú čoskoro vziať kvôli jej boju s fibromyalgiou, poruchou, ktorá spôsobuje silné záchvaty chronickej bolesti.

 Lady Gaga Christian Carino zasnúbená

LOS ANGELES, CA – 12. FEBRUÁRA: Nahrávajúca umelkyňa Lady Gaga a Christian Carino (R) sa 12. februára 2017 v Los Angeles v Kalifornii zúčastnili na Grammy After Party s Lady Gaga od Interscope s Lady Gaga v Peppermint Club. (Foto Christopher Polk/Getty Images pre Interscope)

Gaga bola verejne informovaná o svojej láske ku Carinovi, hoci pár do značnej miery udržiaval svoje zasnúbenie v súkromí aj pred priateľmi z odvetvia. „Najlepšie na tom, že ste do niekoho zamilovaní, je mať ho tam, aby vás chytil, ak spadnete,“ povedala raz o talentovom agentovi.

Gaga bola predtým zasnúbená s Taylorom Kinneym. Navrhol s veľkým diamantom v tvare srdca.


Zabezpečte si svoju ideálnu svadobnú víziu tak, že začnete s Kvíz o štýle Faircityfire tu .