Hlavná Celebrita Laura Prepon čaká dieťa so snúbencom Benom Fosterom a chce „naozaj malú svadbu“

Laura Prepon čaká dieťa so snúbencom Benom Fosterom a chce „naozaj malú svadbu“

 Laura Prepon Ben Foster Laura Prepon a Ben Foster sa zúčastňujú svetovej premiéry červeného koberca INFERNO v Opera di Firenze 8. októbra 2016 vo Florencii v Taliansku. (Foto: Christopher Polk/Getty Images pre Sony Pictures Entertainment)

Ale najprv, baby! Herečka Laura Preponová čaká dieťa so svojím snúbencom, Ben Foster , podľa viacerých správ.

The Oranžová je nová čierna herečka a Foster sa tento víkend zúčastnili rôznych podujatí na filmovom festivale Sundance 2017 a zdroje blízke páru potvrdili Ľudia a Nás týždenník že dieťa je na ceste. Pre obe hviezdy to bude prvé dieťa.

Prepon, 36, a Šesť stôp pod herec oznámil svoje zasnúbenie v októbri na jednoduchom červenom koberci. Dvojica sa zúčastnila na premiére Preponovho filmu v New Yorku Dievča vo vlaku , kde hrdo odhalila svoj nablýskaný nový prsteň pri spájaní rúk so svojím budúcim manželom.

 Laura Preponová

NEW YORK, NY – 4. OKTÓBRA: Herečka Laura Prepon a herec Ben Foster sa zúčastňujú premiéry filmu „The Girl on the Train“ na Regal E-Walk 4. októbra 2016 v New Yorku. (Foto: Jimi Celeste/Patrick McMullan cez Getty Images)

Minulý víkend sa herečka podelila o ďalšie podrobnosti o svojej ceste plánovania svadby – a ako mnoho párov, aj oni v súčasnosti kontrolujú zoznam hostí.

'Chceme naozaj malú svadbu,' prezradila hviezda A! Správy tento víkend. „Máme však veľa ľudí, ktorých milujeme a záleží nám na nich. Je to zvláštne... očividne robiť zoznam na vašej svadbe je celá vec, ktorá by mohla spôsobiť nejaké problémy.'

Obaja sú však zaneprázdnení príslušnými pracovnými plánmi. „Chystá sa natočiť dva filmy. Minulý týždeň som zabalil. Je to len, viete, plánovanie. Je to veľa,“ prezradila. Napriek hektickému procesu plánovania Prepon vyjadrila, že sa teší na to, ako sa o všetko podelí s Fosterom.

'Som šťastná,' zahundrala. 'Je to úžasné. Je to láska môjho života.'