Hlavná TV Lauren Bushnell a bakalár Ben Higgins oslavujú svoje výročie po odvolaní svadby: „Ben & Lauren: Šťastne až naveky?“ Rekapitulácia

Lauren Bushnell a bakalár Ben Higgins oslavujú svoje výročie po odvolaní svadby: „Ben & Lauren: Šťastne až naveky?“ Rekapitulácia

  Bakalár's Lauren Bushnell and Ben Higgins on Jimmy Kimmel Live Po finále The Bachelor sa Ben Higgins a Lauren Bushnell objavili na Jimmy Kimmel Live a otvorili sa o tom, aké to bolo skrývať svoj vzťah. Poďakovanie: Jimmy Kimmel Live

Pamätné výročie. Odvtedy ubehol celý rok Ben Higgins a Lauren Bushnellová spoznali a zamilovali sa Bakalár , a oslavujú svoj prvý spoločný rok tým, že to vrátia žene v núdzi. Tu, Faircityfire zdôrazňuje nezabudnuteľné momenty z epizódy z 22. novembra Ben & Lauren: Šťastne až do smrti?

kde si dať vyryť prsteň

Nájdenie toho špeciálneho niekoho

Lauren žiada čitateľov svojho blogu, aby nominovali zaslúžilých jednotlivcov. Pri listovaní nominovanými je dojatá príbehom o Ryan Kelly – žena, ktorá zasvätila svoj život pomoci zraneným veteránom, no zanedbávala pri tom svoj domov.

Ranyini blízki zdieľajú príbehy o jej darcovskom duchu v úprimnom videu. Vysvetľujú, že Ranyin sen je postaviť skleník, ktorý by používala na pestovanie čerstvého ovocia a zeleniny pre veteránov.

Potom, čo sa Ben a Lauren rozhodnú prekvapiť Ranyu domácou premenou, prizvú svojich priateľov, aby pomohli s renováciou. Tajný deodorant ponúka sponzorstvo projektu.

V zákulisí

Hoci Ben a Lauren trávia prvé výročie renováciou Ranyinho domu, Ben tajne chodí na hodiny tanca, aby mohol prekvapiť svoju snúbenicu romantickým večerom. Počas svojej prvej lekcie je Benov tanečný inštruktor svojimi pohybmi menej než ohromený.

Emocionálne prekvapenie

Darček pre manžela k 20. výročiu

Lauren má závraty od vzrušenia, keď spolu s Benom dorazia do Ranyinho domu. Keď Ranya otvorí dvere, je ohromená a oči sa jej okamžite naplnia slzami, keď Ben a Lauren ponúkli, že jej dom zrekonštruujú. Jej syn, ktorý je veteránom, ju začiatkom 90. rokov inšpiroval k založeniu charity.

Predtým, ako Ben a Lauren začnú s premenou domova, pošlú Ranyu na týždeň do kúpeľov.

Nechajte renováciu začať!

Bakalár dvojčatá Haley a Emily Fergusonová prísť pomôcť s domácimi úpravami. Spolu s Ben a Laurenovými priateľmi a Ranyinými blízkymi sa vrhnú do akcie. Príslušníci ozbrojených síl sa objavia, aby pomohli s prestavbou a postavili skleník pre Ranyu.

Ben je dojatý Laureninou túžbou pomôcť niekomu v núdzi. Verí, že táto skúsenosť ich zbližuje.

The Reveal

Ranya a jej manžel, Byron , sú ohromení, keď vidia svoj dom a množstvo ľudí, ktorí pomáhali s rekonštrukciou. Ranya je obzvlášť ohromená, keď vidí svoj nový skleník. Ben sa pýta Ranyi, či sa po tomto zážitku cíti milovaná. 'Áno, cítim sa milovaná,' ​​odpovedá Ranya.

Laurenino prekvapenie

Neskôr Ben prekvapí Lauren obrovským svetelným displejom na ich dvore s ich prvými iniciálami tlačenými písmenami a obrovským srdcom medzi nimi. Zdieľajú šampanské a jahody pokryté čokoládou a hovoria o vrcholoch (a slabých bodoch) svojho prvého roka. Ben hovorí, že navrhnutie návrhu Lauren bolo pre neho vrcholom, zatiaľ čo zistenie, že život nie je „ľahký vzdušný“, bolo tou najťažšou časťou.

Lauren ďakuje Benovi, že s ňou zostal a povzbudzoval ju, keď ho najviac potrebovala. „Neviem, čo by som bez teba robila,“ povedala mu a oči sa jej zaliali slzami. Ben jej dáva krídlovú ihlicu, ktorú mu kedysi dala a ktorú premenil na náhrdelník s ich iniciálami na prednej strane.

Benove hodiny tanca sa vyplatia, keď Lauren požiada, aby tancovala na ich dvore. Je ohromená jeho novými pohybmi.

priemerné náklady na svadobné šaty

V spovednici Ben pripúšťa, že možno urobil chybu a odvolal svadbu.

Náhľad

V ďalšej epizóde Ben a Lauren oslavujú svoju mládeneckú/bakalársku párty v Las Vegas, ale ich priatelia nevedia, že Ben odvolal svadbu. Nalaďte sa na ďalšiu epizódu Ben & Lauren: Šťastne až do smrti? vysielať utorok 29. novembra o 20.00 hod. ET na Freeform.