Hlavná Celebrita Leighton Meester a Adam Brody reagujú na to, ako sa Blair Waldorf vydala za Setha Cohena

Leighton Meester a Adam Brody reagujú na to, ako sa Blair Waldorf vydala za Setha Cohena

 Adam Brody Leighton Meester Adam Brody a Leighton Meester žartovali o svojich milovaných televíznych postavách Setha Cohena a Blair Waldorf a o tom, ako sa nakoniec vzali jeden druhého v skutočnom živote. (Shutterstock.com)

Bol to zápas vyrobený v tisícročnom televíznom nebi, keď Ohováračka viesť Leighton Meester sa ticho oženil O.C. herec Adam Brody v roku 2014, no títo dvaja to dokázali udržiavať notoricky nízky profil , ktorí len zriedka diskutujú o svojich milovaných televíznych postavách Blair Waldorf a Seth Cohen.

Napokon však priznali, že v reálnom živote nachádzajú humor. 'Raz za rok, náhodne, v deň Setha a Blaira,' vtipkoval Brody Zábava dnes večer . 'Je to dobré na smiech.'

nápady na darčeky pre 18-ročného chlapca

Meester dodal: „Myslím, že nás to nevzrušuje, pretože sme len ľudské bytosti... ale je pre nás vzrušujúce, že je to vzrušujúce pre vás. Je to v pohode.“

 Blair Waldorf Serena Van Der Woodsen Gossip Girl

Postavy Gossip Girl Blair Waldorf (Leighton Meester) a Serena Van Der Woodsen (Blake Lively) na Met Steps. (Shutterstock.com)

Bohužiaľ, obaja manželia priznali, že nevideli predstavenia toho druhého.

Pár sa v utorok 27. júna objavil na dobrovoľníckej akcii v Los Angeles v mene Feeding America, kde obhajovali darovanie komunite. 'Myslím, že prepožičanie nášho mena alebo tváre určite prináša určitú úroveň väčšieho povedomia, ale tiež musíme vedieť, o čom hovoríme,' povedal herec. 'Chcel som byť praktický a chcem sa vzdelávať a opäť nadviazať spojenie.'

koľko si účtuje svadobný plánovač
 Adam Brody Leighton Meester

LOS ANGELES, CA – 27. JÚNA: Adam Brody a Leighton Meester dobrovoľníci na podujatí Feeding America’s Summer Hunger Awareness v Para Los Ninos v Los Angeles 27. júna 2017 v Los Angeles v Kalifornii. (Foto: Araya Diaz/Getty Images)

Meester aj Brody sa obliekli na firemné podujatie Summer Hunger Awareness a cez džínsy a tričká si prehodili zástery, aby pomohli rozbaliť jedlo. Počas pobytu v Para Los Ninos títo dvaja – spolu s Tiffani Thiessen – podávali obed 150 deťom. Hviezdy si potom zahrali hru, aby pomohli vzdelávať skupinu sladkých o dobrých a zlých jedlách.

Zatiaľ čo sa deti venovali zdravým obedom, Meester a Brody si sadli s deťmi, aby spolu strávili nejaký kvalitný čas. Otec jedného (dcéry Arlo Day) sa dokonca zúčastnil zápasu v pretláčaní rukou a Meester mu pomohol.

 Adam brody leighton meester

LOS ANGELES, CA – 27. JÚNA: Leighton Meester a Adam Brody sú dobrovoľníkmi na podujatí Feeding America’s Summer Hunger Awareness v Para Los Ninos v Los Angeles 27. júna 2017 v Los Angeles v Kalifornii. (Foto: Araya Diaz/Getty Images)

„Je príliš malá na to, aby sem dnes prišla. Povedala by: ‚Nerozumiem tomu,‘“ povedal Meester o Arlovi, ktorý má tento rok 2 roky. 'Ale myslím, že je to naozaj, viete, dokonca aj pre nás, je to niečo, o čom sa učíme, a myslím si, že je naozaj dôležité ukázať svojim deťom, že všetko má rôzne stránky.'

Hviezdy sa prvýkrát stretli pri natáčaní nezávislého filmu v roku 2011 Pomaranče , no začali spolu chodiť začiatkom roku 2013.