Hlavná Svadobné Správy Leighton Meester si vybral zdravé nové hobby od manžela Adama Brodyho

Leighton Meester si vybral zdravé nové hobby od manžela Adama Brodyho

Adam Brody Leighton MeesterAdam Brody a Leighton Meester žartovali o svojich milovaných televíznych postavách Setha Cohena a Blaira Waldorfa a o tom, ako sa nakoniec vzali v skutočnom živote. (Shutterstock.com)

Autor: Esther Lee 11.03.2019 o 15:20

Leighton Meester má manžela Adam Brody poďakovať za niektoré jej nové zdravé návyky a záľuby.

The Ohováračka kamenec sa otvoril pre Tvar vo svojom aprílovom titulnom príbehu o tom, ako O.C. herec zaviedol surfovanie do jej fitness režimu. Minulý rok som sa zúčastnila osobného školenia, povedala. Surfovať ma naučil aj môj manžel a za posledný rok som sa do toho poriadne pustila. Posledných šesť mesiacov bolo surfovanie mojou hlavnou formou cvičenia.

Meester objavil hlboké prepojenie so športom nad rámec chudnutia. Zistil som, že keď pri cvičení nemám na mysli fyzický výsledok - nie je to len o tom, že ma bolí alebo dostane abs alebo spaľuje tuky - cítim sa oveľa istejšie, povedala mag. Pracujem na zručnosti, ktorá ma veľmi napĺňa. Navyše byť v oceáne je taký duchovný zážitok, že zabudnete, že máte skutočne zacvičené.

Meester a Brody, rodičia jednej dcéry menom Arlo, sú teraz manželmi päť rokov po svadbe vo februári 2014.

Brody sa čoskoro objaví v Meesterovej šou Slobodní rodičia , ale herec je zaujímavé, že bude hrať bývalého priateľa svojej postavy.

V rozhovore s Porter Magazine vlani na jeseň prevažne súkromná herečka uviedla, že si užíva život so svojou rozrastajúcou sa rodinou. Nič by som nemenila [v minulosti], pretože som šťastná tam, kde som teraz, povedala. A myslím si, že je to jedna z mnohých nádherných častí nielen toho, že budem mať dieťa a stretnem sa so svojou spriaznenou dušou, ale tiež sa cítim skutočne šťastný v kariére-skutočne na mieste, kde chcem byť.

Stiahnite si Lasting , aplikácia, ktorá pomáha budovať zdravé a šťastné manželstvá.