Hlavná Celebrita Leonardo DiCaprio by mohol byť konečne pripravený zasnúbiť sa

Leonardo DiCaprio by mohol byť konečne pripravený zasnúbiť sa

 leo dicaprio (Shutterstock.com)

Čo nasleduje po získaní Oscara? Pre herca Leonardo DiCaprio , odpoveďou môže byť len manželstvo.

The Revenant 43-ročná hviezda je údajne konečne pripravená usadiť sa po ôsmich mesiacoch vzťahu s modelkou Camila „Cami“ Morrone . 'Sú veľmi zamilovaní a vážni,' povedal zdroj Nás týždenník . 'Hovorili o zasnúbení.'

Ten istý zasvätenec dodal, že DiCaprio, neslávne známy svojimi mládeneckými sklonmi a bývalými plameňmi, „nikdy nemiloval dievča ako toto“.

V skutočnosti môže byť dokonca otvorený mať deti. Podľa nás je však 21-ročný Morrone „veľmi tradičný“ a pred rozšírením rodiny by sa radšej oženil.

Bellini prosím 🍸

Príspevok zdieľaný používateľom camila morrone (@camilamorrone)

DiCapriov najdlhší vzťah bol predtým so supermodelkou Gisele Bundchen od roku 2000 do roku 2005. Nakoniec sa pár rozdelil a Bundchen z Tom Brady o rok neskôr .

'Hneď som to vedela - keď som ho videla prvýkrát,' povedala supermodelka Vanity Fair o Brady v titulnom príbehu z roku 2009. „Stretli sme sa cez kamaráta. V momente, keď som ho uvidel, usmial sa a ja som povedal: ‚To je ten najkrajší, charizmatický úsmev, aký som kedy videl!‘ Sedeli sme a rozprávali sa tri hodiny. Na Vianoce som musel ísť domov, ale nechcelo sa mi odísť. Poznáte ten pocit, že nemáte dosť? Od prvého dňa, keď sme sa stretli, sme nikdy nestrávili jeden deň bez toho, aby sme sa spolu nerozprávali.'

Zabezpečte si svoju ideálnu svadobnú víziu tak, že začnete s Kvíz o štýle Faircityfire tu .