Výhody a nevýhody LED svetiel

Sprievodca výhodami a nevýhodami LED svetiel s rôznymi typmi žiaroviek a teplotami farieb. Zistite, či sú žiarovky LED najlepšie pre váš dizajn.

Typy stropných svetiel (Sprievodca dizajnom)

Sprievodca dokonalým dizajnom typov stropných svetiel vrátane populárnych materiálov, štýlov a najlepších svietidiel pre váš interiérový dizajn.

Ako osvetliť obývaciu izbu bez horného osvetlenia

Tipy, ako osvetliť obývaciu izbu bez horného osvetlenia. Prezrite si typy žiaroviek a svietidiel a používanie denného svetla v obývacích izbách.

Nádherné nápady na lustre do obývacej izby

Galéria nádherných nápadov na lustre v obývacej izbe vrátane tradičných, súčasných a moderných dizajnov. Pozrite si lustre do obývacej izby vrátane výzdoby.

Mason Jar Závesné svetlá (DIY a doplnky)

Závesné svietidlá Mason Jar s DIY súpravami a osvetlením pre kuchyňu, spálňu a terasu. Nájdite pre svoj domov závesné murárske svetlá.

Typy svietidiel (Sprievodca dizajnom)

Typy svietidiel vrátane najlepších funkcií a nápadov na dizajnový štýl. Zistite, ako zvoliť správne svetlo pre váš interiér a exteriér.

Osvetlenie kuchyne pod skrinkou (Sprievodca dizajnom)

Sprievodca dizajnom pre osvetlenie kuchyne pod skrinkou vrátane populárnych typov, nákladov a výkonu. Nájdite najlepší typ osvetlenia pod skrinkou, ktoré môžete použiť vo svojej kuchyni.

Najlepšie svetlá na čítanie v noci

Sprievodca najlepšími svetlami na čítanie v noci s tým, aký typ farebného svetla použiť. Pozrite sa na najlepšie tipy na nočné svetlá na čítanie.

Top 10 nápadov na osvetlenie prívesku na bubne

Vitajte v našej galérii top 10 príveskov na osvetlenie bubna pre kuchyne, jedálne a spálne. Zoznámte sa s tým, z čoho vyberajú profesionálni dizajnéri bytových interiérov ako svojich top 10 výberov príveskov na bubny. Závesné osvetlenie môže drasticky zmeniť celkový pocit ...

10 úžasných moderných guľových lustrov

Prezrite si najlepšie moderné lustre na svete, ktoré dodajú vašej miestnosti štýl a eleganciu. Prezrite si obľúbené lustre na svete vrátane dreva, čierneho kovu, skla a ..

Top 10 moderných lineárnych lustrov

Top 10 moderných lineárnych lustrov do domácnosti. Pozrite si najlepšie moderné lustre pre jedáleň, kuchyňu, spálňu alebo skriňu a pridajte štýl a eleganciu