Hlavná Večierky Sprievodca mestským bakalárskym večierkom v Los Angeles, ako si naplánovať víkend

Sprievodca mestským bakalárskym večierkom v Los Angeles, ako si naplánovať víkend

Mesto anjelov ponúka veľa šancí, ako ho prežiť na svojej bakalárskej párty. los angeles bakalárska párty Marek Masik/Shutterstock
  • Allyson píše články pre Lizapourunemerenbleus špecializujúce sa na matriky, plánovanie svadby a cestovanie.
  • Je autorkou článkov na témy, ako sú najlepšie destinácie pre slobodné a bakalárske párty, špičkové svadobné sprchy a darčeky pre matriky.
  • Allyson tiež písala pre WeddingWire, Brides.com, Brit + Co. a Bustle.
Aktualizované 22. júla 2021 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Na LA môžete myslieť len ako na krajinu hollywoodskych hviezd, ale zamyslite sa znova. Táto mestská oáza ponúka veľa príležitostí pre bakalársky večierok v Los Angeles, vrátane turistiky, krásnych pláží, skvelého nočného života a veľa dobrého jedla a pitia.

Aké sú nápady na bakalársku párty v Los Angeles?

Môžete byť sami ohromení možnosťami v LA, ale nie! Môžete ľahko zúžte svoju bakalársku párty Zamerajte sa na svojho ženícha: Či už má rád piesok (napríklad mólo v Santa Monike a promenádu ​​v Benátkach), dobré pivo (v ponuke je veľa pivovarov) alebo noc v meste, od nočných klubov až po diery v meste. -nástenné ponory. (Čokoľvek sa rozhodnete urobiť, nezabudnite ďakujem posádke za príchod s darčekmi od).

Pre obyvateľov pláže

Nájdite si čas na piesok na plážach Santa Monica, kde si môžete zahrať volejbal, surfovať alebo sa rozhodnúť pre hru spike ball. Môžete tiež vyraziť na plážové mólo alebo sa nechať fascinujúcich ľudí sledovať na výstrednom benátskom promenáde hneď vedľa.

kde si dať vyryť prsteň

Pre Partierov

Nie je žiadnym tajomstvom, že LA má vynikajúcu scénu nočného života, stačí si vybrať príchuť večera: nóbl speakeasy, nočný klub pumpujúci DJ alebo uvoľnené pobrežné vibrácie. Čokoľvek hľadáte, toto mesto vám môže ponúknuť.

Pre milovníkov piva

V celom LA je množstvo remeselných pivovarov, vrátane pivovarníckych závodov Santa Monica, Mumford Brewing a Boomtown Brewery. Zvážte, ako ich všetkých vyrazíte na ochutnávku.

Čo robíte na bakalárskej párty v Los Angeles?

Dajte na naše rady a riaďte sa týmto trojdňovým itinerárom bakalárskej párty v Los Angeles, aby ste si svoju návštevu užili naplno.

Deň 1

Ráno/Popoludnie: Prihláste sa na víkend do svojho hotela alebo domu a potom začnite svoj deň ľahkým raňajkovým sendvičom od Ovulácia . Vydajte sa na miesto na pláži Venice Beach, kde si môžete požičať elektrické bicykle Boneshaker keď budete jesť Po brunchi sa dajte na bicykli na Benátsku promenádu, kde si môžete vyskúšať triky v skateparku, dať si výzvu na pláži Muscle Beach alebo sa zastaviť po ceste na pivo v excentrických obchodoch a baroch, ktoré lemujú promenáda. Choďte po promenáde priamo na pláž Santa Monica, kde si môžete posedieť na piesku, zahrať si volejbal alebo zvládnuť studené vlny. Ak máte chuť do jedla, zastavte sa u Veľkého dekana napravo od móla na dobré pivo, zahryznutie do baru a akúkoľvek veľkú hru, ktorá sa v ten deň hrá.

Večer: Nájdite si cestu Bungalov , retro miesto inšpirované surfovaním hneď pri pláži Santa Monica, ktoré ponúka nápoje v okolí vonkajších ohnísk. Potom sa môžete vybrať na večeru a prvú noc von. Keď budete pripravení, zamierte do EP a LP na ázijské jedlo (nevynechajte rezance Dan-Dan) a večerné akcie. Strecha reštaurácie ponúka fantastický výhľad na nápoje.

dvorku lenivá rieka náklady

Deň 2

Ráno: Kaviareň Teragram je miesto, kde si dnes môžete dať brunch, s celodenným brunchovým menu, ktoré ponúka položky ako raňajkový hamburger s vajíčkom v diere a huevos benedictos. Rustikálna priemyselná reštaurácia, ktorá sa nachádza v bývalej tanečnej sále, má hudobné pódium, ktoré často organizuje živé vystúpenia po celý deň.

Popoludnie: Dnes je všetko o pive. Hop na Okruh South Bay ponúka LA Beer Hop aby ste sa pozreli na niektoré z najlepších v meste. Prehliadka vás zavedie do troch pivovarov s ochutnávkovými letmi a výletmi po ceste. Možnosti sa pohybujú od spoločností Strand Brewing Company, El Segundo, Absolution, Los Angeles Ale Works, Hop Saint a Smog City Brewing, ale váš sprievodca povedie cestu podľa vašich preferencií a toho, čo sa v ten deň očakáva.

Večer: Dnes večer o hod Klobásová kuchyňa , pivnica s remeselným klobásovým menu, ktoré siaha od knowon (kielbasa a horúca taliančina) po odvážne (myslím, že štrkáč). Objednajte si klobásu a pivo s hranolkami a vyberte si z 10 máčaných omáčok, ako je kečup z thajských arašidov a kari. Často hrá živý DJ, aby ste mali náladu na noc dopredu. Po večeri sa vyberte na klubovú scénu v západnom Hollywoode. The V hoteli a Hotel snov (obe skvelé miesta pre denné párty pri bazéne na ich streche) ponúkajú tiež zábavné eskapády na pitie po západe slnka.

Deň 3

Ráno: Choďte na Kuchyňa Dalia , skvelé miesto na celodenné raňajky, takže si s nastavením budíka nemusíte robiť starosti. Vyberte si z chutných mexických jedál, ako sú huevos rancheros, raňajkové burritos, Machaca Tacos, chilaquiles a ďalšie.

Popoludnie: Dnes je všetko o LA klasike: párty pri bazéne. Pozrite sa na rozvrh na Hotel Ace v centre mesta aby ste zistili, či ste tu na jednom z ich epických nedeľných sviatkov. Nenechajte sa mýliť: Nejde o bazén, ktorý je v esu pomerne malý. Čo však robí túto párty pri bazéne jedinečnou, je výhľad na strechu centra LA, živé kapely a DJ -ov a nápoje.

Večer: Vráťte sa dnes večer do Santa Monice na pivo a večeru o Pivovarnícke závody Santa Monica , ktorá ponúka viac ako 20 čapovaných pív a striedanie nákladných automobilov, z ktorých si môžete vybrať pre svoje jedlo. Po večeri sa vyberte na cestu Hotel Irwin na pláži Venice Beach. Elegantné miesto ponúka výhľad na oceán a úžasné remeselné koktaily, to všetko s výstredným promenádou ako pozadím. Ak ste po nápojoch stále hladní, zamierte do Miestny roľník na neskoré nočné jedenie (mini posuvníky, praclíky v nemeckom štýle).

ako sa má muž správať k svojej žene

Kde by som mal zostať v Los Angeles na bakalárskej párty?

Los Angeles je rozľahlé a budete chcieť toho veľa vidieť. Nezakladajte preto svoj pobyt na pochôdzke. Väčšinu času sa budete spoliehať na verejnú dopravu alebo Ubers.

Najlepšie bakalárske párty hotely v Los Angeles

  • The Hotel snov v Hollywoode vás dostane do blízkosti akcie nočného života a prichádza s vlastným fantastickým vybavením vrátane strešného bazéna, ktorý organizuje niekoľko vlastných večierkov.
  • Pre väčšie rozpočty zvážte pobyt v pešej vzdialenosti od pláže Santa Monica, rezervujte si JW Marriott Santa Monic Le Merigot , ktorý ponúka luxusné izby a vonkajší bazén.
  • Ak potrebujete minúť menej, rezervujte si izby v Gateway Hotel Santa Monica , ktorá je vzdialená necelé dve minúty od móla s pobrežnými vibráciami a modernými izbami.

Najlepšie požičovne bakalárskych párty domov v Los Angeles

  • TO Plážový dom je ideálnou voľbou pre veľké skupiny (až 12) so slušným rozpočtom. Tento domov pár krokov od móla Santa Monica ponúka tri úrovne vonkajšieho obytného priestoru, kde si môžete vychutnať počasie Cali.
  • Ak chcete kúsok luxusu bližšie k Hollywoodu, rezervujte si to Vysnívaný dom , ktorý ponúka miesto pre 8 osôb, vonkajší bazén a gril.
  • Toto Súkromná oáza , s miestnosťou pre 6 až 8 osôb a súkromným bazénom a vírivkou, je skvelým miestom v centre mesta, kde sa ľahko dostanete na pláže aj do centra mesta.