Hlavná Celebrita LuAnn de Lesseps sa vydala za Toma D'Agostina Jr. na Silvestrovský ceremoniál v Palm Beach

LuAnn de Lesseps sa vydala za Toma D'Agostina Jr. na Silvestrovský ceremoniál v Palm Beach

  Zásnubná párty Luann de Lesseps Luann de Lesseps a Thomas D'Agostino (Foto: D Dipasupil/FilmMagic)
ako vysvätiť niekoho za manžela

LuAnn de Lesseps zvoní v novom roku ako novomanžel! The Skutočné ženy v domácnosti v New Yorku hviezda ženatý podnikateľ Tom D'Agostino Jr. v Palm Beach na Floride v sobotu 31. decembra.

Obrad sa konal na 50. narodeniny ženícha. Podľa Ľudia , si manželia vymenili sľuby pred asi 250 hosťami po dvoch dňoch nabitého predsvadobného veselia.

RHONY hviezdy, Jill Zarin , Dorinda Medleyová , a Kelly Bensimon , boli hosťami, ako aj Skutočné ženy v domácnosti z Atlanty „s Cynthia Baileyová .

Nevesta mala počas večera na sebe viacero rób a jej očarujúci hostia boli oblečení ako deviataci.

Gratulujem @countessluann💋 Pokračujúca láska, mier a požehnanie❤ @mrsjillzarin @marysolpatton @kellybensimon @dorindamedley #luannswedding #bravo @inanceskincare

Fotografia, ktorú zverejnila Cynthia Bailey (@cynthiabailey10) na

Gratulujeme 'Pani D!' Mám z vás oboch takú radosť a nemôžem si predstaviť lepší spôsob, ako priviesť nový rok, ako osláviť lásku, ktorú máte k sebe a ku každému človeku v miestnosti dnes večer. Najelegantnejšia svadba pre najelegantnejší pár. Dizajnérka @randirahm prekonala samu seba! #10z10 #happynewyear2017 #palmbeach #luannandtomgotar #braziliancourt #weddingweekend #imgettingmarried #realhousewivesofnewyork @bravotv ďakujem @thestyleduo za to, že ma obliekol do @lapetiterobemi všetkým sa páčili moje šaty

rsvp znamená v angličtine

Fotografia, ktorú zverejnila jill zarin (@mrsjillzarin).

Čakanie, kým nevesta a ženích zložia svoj sľub. #mazeltov #happybirthdaytom #happynewyear2017 #palmbeach #newyearsinpalmbeach #luannandtomwedding #luannsgettingmarried #bravotv #lepetiterobe Mám na sebe @lapetiterobemi

Fotografia, ktorú zverejnila jill zarin (@mrsjillzarin).

Svadobné fotky!!! Taký elegantný dav dnes večer. @countessluann má takú krásnu rodinu. Svadba bola 10/10! #ohromujúci #randirahm @bravotv @dorindamedley @cynthiabailey10 @kellybensimon @michellerella @randirahm im@wearing @lapetiterobemi ďakujem @thestyleduo, že si ma obliekol!

Fotografia, ktorú zverejnila jill zarin (@mrsjillzarin).

#o včerajšej noci! Toľko zábavy s @cynthiabailey10

obývacia izba s otvoreným konceptom

Fotografia, ktorú zverejnila Kelly Killoren Bensimon (@kellybensimon).

darčeky k výročiu svadby podľa roka

De Lesseps (51) začala randiť so svojím teraz už manželom ešte v novembri 2015. Hoci sa stretli o niekoľko mesiacov skôr, ich zaneprázdnenosť prekážala dvoreniu. „Načasovanie je všetko,“ povedala reality hviezda Faircityfire minulý február. Ona odvolal osudný večer, ktorý ju a D’Agostino Jr. konečne spojili.

„Som v hoteli Mark na večeri. Odchádzam – tak trochu sa rozchádzam s tým chlapom – a vidím Toma. Celý ten čas sme sa snažili spojiť,“ povedal De Lesseps. 'Vrátim sa a sadnem si vedľa Toma, aby som ho pozdravil a dohonil.' Takže od tej chvíle sme boli neoddeliteľní. A to bolo 24. novembra. A zasnúbili sme sa 5. februára.'

D'Agostino Jr. požiadal o úžasný, 8-karátový kanárikovo žltý diamantový zásnubný prsteň po tom, čo dostal požehnanie De Lessepsovej matky. „Požiadal moju matku o ruku, pretože môj otec je preč. Veľmi sladké. Je jedným z tých chlapov. Ako čo?! Ty existuješ? Ty vlastne existuješ?‘ Stále sa štípu. Nemôžem uveriť, že sa mi to stalo,“ vzdychla Faircityfire .

Hoci D’Agostino Jr. plánoval požiadať svoju lásku o ruku počas romantickej dovolenky vo Vail v Colorade, v momente vzrušenia položil otázku predtým, ako odišli na výlet. De Lessepsa prekvapil návrhom pred krbom manželov, keď popíjali šampanské. „Kľakol si na koleno a vytiahol prsteň z vrecka, pretože sa nevedel dočkať. Bolo to také roztomilé,“ spomínal De Lesseps.

Toto je druhé manželstvo pre RHONY hviezda, ktorá sa oddelila od gróf Alexandre DeLesseps v roku 2009 po 16-ročnom zväzku. Majú spolu dve deti.