Hlavná Celebrita Maggie Rose sa vydáva za manažéra Austina Marshalla na svadbe na začiatku leta: Získajte podrobnosti

Maggie Rose sa vydáva za manažéra Austina Marshalla na svadbe na začiatku leta: Získajte podrobnosti

 Maggie Rose Austin Marshall Maggie Rose a jej dlhoročný manažér Austin Marshall sa zosobášili v sobotu 4. júna. (Foto s láskavým dovolením Austina Marshalla)

Už teraz sa teším! Country spevák MaggieRose sa oženil so svojím snúbencom a dlhoročným manažérom, Austin Marshall , v sobotu 4. júna jej zástupca potvrdzuje exkluzívne do Faircityfire.

Nevesta a ženích si vymenili sľuby u Panny Márie Milosrdnej v Potomac v štáte Maryland, presne v kostole, kde bola Rose od detstva vychovávaná. Umelec „Same Sky“ a Marshall boli vyhlásení za manželov a manželky pred intímnou skupinou ich najbližších priateľov a rodiny.

Dvojica, vďačná za obrovskú podporu, ktorú dostali od svojich blízkych, sa sústredila na to, aby sa ich rodinní príslušníci cítili, akoby mali na obrade veľkú úlohu. Rose nasledovala rodinnú tradíciu tým, že sa vydala v rovnakom kostole ako jej rodičia, teta a strýko a niekoľko jej svokrovcov.

Na svadbe Rose prijala tradičné s starobylou bohémskou estetikou. Nevesta očarila v róbe na mieru s ilúziovým výstrihom a nádherne perličkovým prekrytím z bielej čipky. Rose v skutočnosti pomohla vytvoriť dielo pod vedením dizajnérky Olia Zavozinovej z Nashville. Jej družičky medzitým nosili zladené šifónové šaty od Amsale.

Marshall a jeho mládenci vyzerali v smokingoch od Very Wang elegantne a tradične klasické večerné oblečenie vylepšili štíhlejšími strihmi a pridali moderné detaily.

Roseina matka, Lizz počas, prevzal vedenie v sobotu večer ako svadobný plánovač tejto príležitosti. Matka nevesty a jej dcéra sa rozhodli pre sviežu farebnú paletu, ktorá obsahovala fialové, nahé, šalviové, červenkasté a svetlomodré odtiene. Svadba na začiatku leta bola romantická a čiastočne aj bohémska.

Po obrade novomanželia a ich hostia pokračovali v slávnostiach v kongresovom vidieckom klube, kde v roku 2014 zastával funkciu prezidenta nevestin otec.

 Maggie Rose sa vydala za AUstin Rose

Speváčka Maggie Rose sa 3. apríla 2016 v Las Vegas v Nevade zúčastňuje 51. ročníka odovzdávania cien Akadémie country hudby v MGM Grand Garden Arena. Umelkyňa sa 4. júna vydala za svojho manažéra Austina Marshalla. (Foto: David Becker/Getty Images)

Marshall požiadal Rose o ruku v marci 2015 počas pamätného vystúpenia v Bethesda Blues and Jazz v jej domovskom štáte. V tom čase ženích naspieval duet so svojou vtedajšou priateľkou a šokoval ju, keď na pódiu po ich vystúpení padol na jedno koleno.

Pár si užijú rýchle medové týždne predtým, ako speváčka bude pokračovať vo svojom turné, ktoré začne budúcu sobotu, 11. júna. Vystúpi na CMA Music Fest v Nashville, Tennessee.