Hlavná Celebrita Mamičky Nicka Jonasa a Priyanky Choprovej spájali tanec na Roka Ceremony

Mamičky Nicka Jonasa a Priyanky Choprovej spájali tanec na Roka Ceremony

 priyanka chopra nick jonas Indická bollywoodska herečka Priyanka Chopra (vpravo) v sprievode Nicka Jonasa prichádza na predzásnubnú párty najbohatšieho muža Indie a predsedu Reliance Industries Limited, najstaršieho syna Mukesha Ambanisa Akash Ambani a snúbenice Shloka Mehta v Bombaji 28. júna 2018. (Poďakovanie: SUJIT JAISWAL/AFP/Getty Images)

Dva svety sa určite spojili Nick Jonas a Priyanka Chopra keď minulý mesiac konečne potvrdili zasnúbenie, kým sa ich rodiny stretli na obrad Roka v Bombaji v Indii.

Fanúšikov dvojice určite poteší, že súčasťou tradičného obradu bol aj tanec na relácii, ktorú vyučoval matičiar rodiny Chopra, madhu chopra . Tento týždeň, Denise Jonášovej , matka Joe, Nick, Kevin a Frankie , zverejnil na Instagrame klip z informatívnej hodiny.

Video ukazuje, ako Madhu vedie svoju budúcu svokru v tanci, keď sú všetky rodiny oblečené v tradičnom odeve pre Roka.

Ďakujem @madhumalati za trpezlivosť s mojimi nedostatočnými tanečnými schopnosťami! Chýbaš mi. #zásnubná párty

Príspevok zdieľaný používateľom Denise Jonášovej (@mamadjonas) zapnuté

„Našiel som toho, koho moje srdce miluje.“ Song of Solomon 3:4 Blahoželáme @nickjonas @priyankachopra k zásnubám. Vitaj v rodine!

Príspevok zdieľaný používateľom Denise Jonášovej (@mamadjonas) zapnuté

Po ceremónii páru, ktorá sa konala v auguste, Madhu prezradil, čo sa presne stalo počas samotnej Roky. 'Nick si užíval modlitby počas púdžy,' povedala minulý týždeň pre DNA. „Bola to pre neho nová vec a bral to vážne. Sledoval to, čo povedal náš panditji, a presne spieval sanskrtské mantry. On aj jeho rodičia to urobili krásne. Sú to milí ľudia.'

Schvaľuje aj svojho budúceho zaťa. „Nick je pokojný a zrelý,“ uzavrel Madhu v tom istom rozhovore. „Je to úžasný človek a všetci v rodine ho jednoducho milujú. Je veľmi zdvorilý a úctivý k starším. Čo viac si môže matka priať?'

❤️ @nickjonas & @papakjonas #roka #fatherandson

Príspevok zdieľaný používateľom Denise Jonášovej (@mamadjonas) zapnuté

Zabezpečte si svoju ideálnu svadobnú víziu tak, že začnete s Kvíz o štýle Faircityfire tu .