Hlavná Celebrita Manželka Kevina Harta Eniko Parrish mala na sebe dve úžasné svadobné šaty Vera Wang: Pozrite si jej výmenu šiat

Manželka Kevina Harta Eniko Parrish mala na sebe dve úžasné svadobné šaty Vera Wang: Pozrite si jej výmenu šiat

 kevin hart manželka eniko LOS ANGELES, CA – 2. marca: Kevin Hart (vľavo) a Eniko Parrish sa zúčastnili basketbalového zápasu medzi Oklahoma City Thunder a Los Angeles Clippers v Staples Center 2. marca 2016 v Los Angeles v Kalifornii. (Foto: Noel Vasquez/GC Images)
plážové formálne oblečenie pre mužských hostí

Väčšina neviest nájde svoje vysnívané svadobné šaty – ale Eniko Parrish našli dve! 31-ročný model ženatý komik Kevin Hart v Santa Barbare v Kalifornii v sobotu 13. augusta a krásne rozkývala obe svoje šaty Vera Wang.

Na obrad sa červenajúca sa nevesta rozhodla pre vlastné, mäkké biele šaty v štýle morskej panny s hlbokým véčkovým výstrihom z čipky a hodvábneho krepu, podľa zástupkyne Vera Wang. Šaty obsahovali ručne vyšívané nášivky z francúzskej čipky Chantilly, luxusnú francúzsku tylovú sukňu a akcenty na svadobné gombíky potiahnuté hodvábom.

 svadobné šaty eniko parrish

Eniko Parrish mala na sebe Veru Wang na svadbe s Kevinom Hartom. (Fotokredit: Suzanne Delawar)

Parrish si nechala na svadbu rozpustené dlhé vlasy a mala na sebe závoj v dĺžke katedrály, aby sa s Hartom (37) stretla pri oltári. Po obrade sa nevesta rýchlo zmenila pred párty s rodinou a priateľmi na recepcii.

Pre svoj druhý ohromujúci vzhľad si Parrish zmietla svoje tmavohnedé vlasy do elegantnej čečiny s úponkami okolo tváre. Šaty z morskej panny vymenila za vlastné šaty s dlhým rukávom, slonovinovej farby vyrobené z priehľadnej čipky a zvýraznené ručne umiestnenou čipkou francúzskej Chantilly, ktorá je umelo tvarovaná po celej róbe.

 manželka Kevina Harta

Eniko Parrish mala na sebe Veru Wang na svadbe s Kevinom Hartom. (Fotokredit: Suzanne Delawar)

nápady na narodeniny pre priateľku

Nová pani Kevin Hart sa možno zmenila zo svojich dizajnérskych chlpáčov, aby vyrazila na svadobnú cestu páru, no bude mať neustále spomienku na svoju vysnívanú svadbu. Fotografia po ceremoniáli zachytila ​​trblietavé snubné prstene dvojice – a rock novej nevesty je hodný!

Od viacerých šiat až po masívne diamanty, tieto hrdličky nechcú nič. Azda najpozoruhodnejšia zo všetkých je láska, ktorú majú jeden k druhému a ich zmiešanej rodine. Hartove deti, Nebo a Hendrix , zohrali dôležitú úlohu na svadbe ich otca. Novomanželka zverejnila v nedeľu na Instagrame fotku štvorice s popisom: „#Harts, čomu rozumiete, netreba hovoriť!!!! #LiveLoveLáska.”

#Harts, čo je pochopené, netreba hovoriť!!!! #LiveLoveLáska

ako dosiahnuť zmenu mena

Fotografia, ktorú zverejnil Kevin Hart (@kevinhart4real) na