Hlavná Celebrita Margot Robbie slúži ako družička päť mesiacov po svadbe s Tomom Ackerleym

Margot Robbie slúži ako družička päť mesiacov po svadbe s Tomom Ackerleym

 Družička Margot Robbie Margot Robbie bola družičkou na svadbe priateľa päť mesiacov po tom, čo sa vydala za Toma Ackerleyho – podrobnosti nájdete tu. (Foto: Jon Kopaloff/FilmMagic)

Z nevesty družička tak skoro. Po piatich mesiacoch jej vlastnú svadbu Tom Ackerley , herečka Margot Robbie slúžila ako družička na svadbe priateľa pri mori v piatok 12. mája.

The Samovražedný oddiel 26-ročná herečka zverejnila fotografiu, na ktorej pózuje pred nádherným kostolom s ďalšími členmi svadobnej hostiny. „Idem do kaplnky... J ❤️ N,“ škádlil Robbie. Všetky družičky mali na sebe svetlé midi šaty bez rukávov so sviežimi zeleno-bielymi kvetinovými kyticami v rukách.

Zdá sa, že Robbie sa tento rok nevie nabažiť svadieb, najmä po vlastnej svadbe s Ackerley v decembri. The Vlk z Wall Street kráska si tajne vymenila sľuby v Austrálii a svoju svadbu potvrdila jednou jednoduchou fotkou na Instagrame, na ktorej je zameraná jej nádherná zásnubná prskavka v tvare hrušky.

Ide sa do kaplnky... J❤️N

Príspevok zdieľaný používateľom @margotrobbie dňa

Novomanželský život vyzerá ako zábavné dobrodružstvo pre dvojicu, ktorá si nedávno koncom apríla užila spoločný tropický útek. Dvojica sa prvýkrát stretla v roku 2014 pri nakrúcaní vojnovej drámy Francúzsky apartmán .

Podľa Robbieho bola Ackerley dosť príjemným prekvapením, najmä preto, že sa v tom čase nechcela usadiť. 'Bola som najlepšia slobodná žena.' Pri predstave vzťahov sa mi chcelo zvracať,“ povedal Robbie Vogue v máji 2016. „A potom sa mi to vkradlo do hlavy... Vždy som ho milovala, ale pomyslela som si: ‚Ó, nikdy by ma nemiloval späť. Nerob to zvláštne, Margot. Nebuď hlúpy a povedz mu, že sa ti páči,“ zaspomínala si. 'A potom sa to stalo a ja som si povedal: 'Samozrejme, že sme spolu.' Dáva to taký zmysel, ako nikdy predtým nič nedávalo zmysel.‘“