Hlavná Celebrita Mark Ballas sa ožení s BC Jean na svadbe v južnej Kalifornii

Mark Ballas sa ožení s BC Jean na svadbe v južnej Kalifornii

 Svadba Marka Ballasa BC Jeana Mark Ballas a snúbenica BC Jean pózujú v zákulisí, keď Ballas začína svoju jazdu ako 'Frankie Valli' v 'Jersey Boys' na Broadwayi v divadle Augusta Wilsona 18. októbra 2016 v New Yorku. (Foto: Bruce Glikas/Bruce Glikas/FilmMagic)

Pre Mark Ballas a BC Jean , bol to veľmi svadobný piatok. The Tanec s hviezdami Pro a skladateľka (Brittney Jean Carlson) sa vzali v piatok 25. novembra v južnej Kalifornii.

Podľa Nás týždenník , pár sa zosobášil na ranči Calamigos v Malibu. Ľudia uviedli, že na svadbe sa zúčastnilo asi 150 hostí, vrátane Ballasových priateľov z detstva Julianne Hough a Dereka Hougha, ktorí slúžili ako najlepší muž. Ďalšími profesionálmi DWTS, ktorí boli svedkami svadby, boli Sharna Burgess, Cheryl Burke a čerstvo zasnúbení Sasha Farber a Emma Slater.

Hough naznačil krásnu noc pred nami na Instagrame umeleckou fotkou, na ktorej drží hodinky. 'Je čas!' napísal vedľa fotografie.

Je čas! #BCandMARKSvadba #bestman

Fotografia, ktorú zverejnil Derek Hough (@derekhough) na

Nemám na to dosť dobrý popis. Niektoré šialene úžasné a nádherné ženy tu 💗💗💗💗 #BeanWedding #BcandMarkWedding #ballaswedding #HayleyErbert #juleshough #kristysowin #marriane #derekhough #Markballas #bcjean #shirleyballas #theHoughclan

Fotografiu zverejnil HappyHoughBert🐨🐯 (@happyhough05) zapnuté

V rozhovore pre People sa Ballas rozplýval nad svadbou so svojou láskou. 'Vaša svadba je niečo, čo si podvedome pripravujete na celý život,' povedal. „Pýtate sa, s kým to bude, kde to bude a ako bude prebiehať obrad a recepcia. Teraz je to konečne tu a deje sa to. Je to neskutočné. Chcem to všetko nasiaknuť, pretože viem, že si cvaknem prstami a celý večer sa skončí a chcem sa uistiť, že si to užijem.'