Hlavná Svadobné Správy 2 - Ženatá na prvý pohľad: Prvý rok

2 - Ženatá na prvý pohľad: Prvý rok

Ženatý na prvý pohľadV utorkovej epizóde Ženatý na prvý pohľad: Prvý rok sa Cortney Hendrix zbavuje svojho snubného prsteňa od manžela Jasona Carriona. Kredit: FYI

Autor: Kelly Spears 12.04.2016 o 22:01

The Ženatý na prvý pohľad: Prvý rok páry môžu mať rady odborníkov na dosah, ale ich prvý rok manželstva sa ukazuje ako nepredvídateľný. Epizóda z 12. apríla s názvom Boj s ohňom s ohňom ukázala nielen neistotu novomanželov; zdôraznilo to ich odolnosť. Poďme sa pozrieť na najpamätnejšie momenty z otvorenia očí Ženatý na prvý pohľad: Prvý rok epizóda.

Jason Carrion a Cortney Hendrix: Po vášnivej hádke tohto páru v epizóde 5. apríla sa Jason stretne s Nephom. Potrebuje sa vyventilovať a Neph je ochotný počúvať a ponúkať rady. Neph je prekvapený, keď mu Jason povie, že jeho boj s Cortneym bol o ich financiách. Neph vysvetľuje, že si myslí, že mať vlastné finančné súkromie je v poriadku. Povzbudzuje svojho priateľa, aby komunikoval so svojou manželkou.

Cortney chodí na kickbox so svojou najlepšou priateľkou Chantel. Aj keď si dobre zacvičí, stále sa na Jasona hnevá. Povie Chantelovi, že zo zlosti hodila snubný prsteň do odtoku umývadla.

Keď príde domov, zapne televízor a vidí, že horí. Reportér vysvetľuje, že požiar je v Brooklyne a na mieste je 150 hasičov. Jason ako skúšobný hasič nesmie v práci nosiť svoj telefón, takže sa ho Cortney nemôže zbaviť. Potom, čo sa dozvedela, že hasiča previezli do nemocnice, dúfa, že dostane príležitosť napraviť to s Jasonom.

Jason zavolá neskôr a uistí Cortneyho, že je v poriadku. Bol skutočne pri požiari v Brooklyne a Cortneyovi sa uľavilo, že nie je zranený. Využije príležitosť a povie Jasonovi, že sa zbavila svojho snubného prsteňa. Vysvetľuje Ženatý na prvý pohľad: Prvý rok divákov, že poukázala, ale jej pointa bola sebecká a nestála za to. Požiada svojho manžela, aby sa s ňou stretol potom, čo príde z práce.

V ten istý deň sa mladomanželia stretnú a Cortney je pripravená hovoriť. Vysvetľuje Jasonovi, že sa obávala, že bude v ohni. Priznáva, že nechám svoj hnev a nervozitu dostať zo seba úplne najlepšie. Ale Jason verí, že niekedy narazí pod pás a zraňuje jeho city. Vysvetľuje Cortneymu, že niektoré z vecí, ktoré robí a hovorí, ho nútia cítiť sa nedocenený - napríklad veci, ako hodiť prsteň do odpadu, povie jej. Aj keď priznáva, že sa s ňou nechce v priebehu dňa rozprávať, pobozkajú sa a nalíčia a dohodnú sa, že sa už nebudú navzájom hnevať.

Keď inštalatér príde do bytu Jasona a Cortneyho, aby získal Cortneyin snubný prsteň, obaja sú rozrušení, keď sa dozvedia, že jej prsteň nikde nenájdete. Inštalatér vysvetľuje, že je to pravdepodobne v kanalizácii. Keď Cortney odíde, ospravedlní sa Jasonovi. Oceňuje jej ospravedlnenie a hovorí Cortneymu, že ju miluje.

Doug Hehner a Jamie Otis: Aj keď si Jamie nebola istá, či sa vráti k svojmu terapeutovi, rozhodla sa to skúsiť ešte raz. Keď príde na svoje druhé stretnutie, vysvetľuje, že je s Dougom naštvaná. Povedal jej, že si môžu vybrať psa, ale on to nedodržal. Terapeut vysvetľuje, že ľudia majú tendenciu poukazovať na veľké chyby v ostatných. Používame to ako ďalší dôkaz, že tento chlap nie je ten pravý, vysvetľuje. Povzbudzuje Jamieho, aby nechal s Dougom otvorené komunikačné linky. Hľadá znamenie, že majú spoločnú budúcnosť.

Doug vezme Jamieho na stretnutie s ich náhradným psom a je nadšená, že sa môže pridať do ich rodiny. Vrátia sa domov a predstavia svojho nového psa, Foxy, svojmu ďalšiemu psovi, Lady. Doug je nadšený, že jeho manželka je tak očividne šťastná.

Neskôr Doug navštívi svoju matku; je nadšená, že jej syn a Jamie majú nového psa. Doug vysvetľuje, že obaja na veciach aktívne pracujú. Jeho mama ho povzbudzuje, aby išiel na terapiu s Jamie.

Jamie je pripravená začať dávať svoju minulosť za seba. Zavolá rodinnému priateľovi Stannymu, ktorý chce kúpiť Jamieho starý príves. Jamie vychovávala svojich súrodencov v prívese, ktorý je teraz prázdny. Je šťastná, že poskytne Stannymu domov, ale je nervózna z toho, že pôjde do svojho bývalého domu bez Douga.

Jamie a jej sestra Leah sa idú stretnúť so Stannym do prívesu. Stanny je Jamiemu vďačný a je to dobrá skúsenosť pre každého. Jamie zmluvu podpíše predtým, ako ju odovzdá Stannymu, ktorý je očividne nadšený, že má domov, ktorý môže nazývať svojim.

Keď sa Jamie vráti domov, Doug na ňu čaká v posteli. Pretože milujú lyžovanie, prinútil svoju manželku naberať sušienky, ktoré zbožňuje. Aj keď Jamie priznáva, že si spočiatku robila starosti s drobcami na posteli, nechala to tak a dovolila si si užiť chvíle s manželom. Doug hovorí Jamiemu, že sa cíti zle, že s ňou nemôže ísť na príves. Jamie vysvetľuje, že jej bývalý domov bol bezpečnostnou prikrývkou.

Jamie má pocit, že sú s Dougom konečne na rovnakej vlne. Rozhodnú sa ísť na párovú terapiu. Už nejaký čas som z Jamieho necítil také závraty, priznáva Doug Ženatý na prvý pohľad: Prvý rok divákov. Obom sa zdá, že sa im uľavilo, kam ich manželstvo zrejme smeruje.