Hlavná Celebrita Mary-Kate a Ashley Olsen urobili krásne družičky na svadbe priateľa na Novom Zélande

Mary-Kate a Ashley Olsen urobili krásne družičky na svadbe priateľa na Novom Zélande

(Foto s láskavým dovolením Getty Images)

Mary-Kate a Ashley Olsen boli štýlový pár, keď slúžili ako družičky u Maggie Kayne a Travis Hayden svadba 25. februára. Návrhári Elizabeth a James, obaja 30-roční, si obliekli netradičné čierne šaty na svadbu vonku v Mangawhai na Novom Zélande.

Keď kráčali ruka v ruke uličkou, Mary-Kate niesla biely slnečník, zatiaľ čo jej dvojča držalo kyticu bielych kvetov a zelene. Ashley si cez dlhé tmavé šaty obliekla čiernu kožušinu a vlasy mala upravené do šik. Mary-Kate doplnila vrstvené náramky a náušnice a rozhodla sa pre dlhé voľné vlny.

manžel Mary-Kate, Olivier Sarkozy , sprevádzal ju na svadbu a Ashleyin priateľ, Richard Sachs , tiež označený spolu. Podľa Nás týždenník , štvorica si užila štyri dni oddychu v golfovom klube Tara Iti, ktorý vlastní Ric Kayne - miliardársky otec nevesty.

Počas rozhovoru s Net-a-Porter začiatkom tohto týždňa, aby prediskutovala módnu líniu sestier, Mary-Kate otvorila svoje manželstvo. 'Mám manžela, dve nevlastné deti a život,' povedala. „Musím ísť domov a uvariť večeru. Behám cez víkend. Nájdete vec, ktorá vám pomáha relaxovať, a ak ju nemáte, musíte ju hľadať. Alebo vyhoríte a potom nie ste produktívny.'

Mary-Kate randila s francúzskym finančníkom (47) tri roky predtým, ako sa dvojica zosobášila na Manhattane 27. novembra 2015. Podarilo sa jej zladiť rušný rodinný život a úspešnú kariéru.

Ashley, ktorá bola prvýkrát spájaná so svojím 58-ročným bankárom na jeseň minulého roka, tiež žongluje s rušným osobným životom a podnikaním. Povedala Net-a-Porter : „Vždy som bol robotník. Trvalo mi veľa, kým som prišiel na to, ako si zobrať dovolenku.“