Hlavná Celebrita Medzi celebritné páry z US Open 2016 patria Ben Stiller a manželka Christine Taylor, Beyonce a Jay Z

Medzi celebritné páry z US Open 2016 patria Ben Stiller a manželka Christine Taylor, Beyonce a Jay Z

 Ben Stiller Christine Taylor na US Open Christine Taylor, jej manžel Ben Stiller, Hugh Jackman a jeho manželka Deborra-Lee Furness sa zúčastňujú štvrťfinálového zápasu medzi Novakom Djokovičom a Jo-Wilfriedom Tsongom z lóže Djokovičových hráčov na štadióne Arthur Ashe 9. deň US Open 2016 na USTA Billie Jean. King National Tennis Center 6. septembra 2016 v mestskej časti Queens v New Yorku. (Foto: Jean Catuffe/GC Images)

Láska láska! Početné páry celebrít si tento týždeň užili rande na US Open v NYC, vrátane Beyonce a Jay Z a Bena Stillera a jeho manželky Christine Taylor.

aký je darček k druhému výročiu

Hviezdy boli zachytené, ako sa rozkošne zameriavajú na zápasy a rozkošne sa navzájom komentujú v Národnom tenisovom centre USTA Billie Jean King v Queense. Zoolander 9. deň sa v lóži hráčov Novaka Djokoviča pridali k spolužiakom Taylorovi a Stillerovi, ktorí sú manželmi 16 rokov, ďalší slávny pár Hugh Jackman a Debora-Lee Furness.

 Alec Baldwin a manželka Hilaria Baldwin

Alec Baldwin a manželka Hilaria Baldwin sa zúčastňujú otváracieho večera US Open 2016 v Národnom tenisovom centre Billie Jean King USTA 29. augusta 2016 v štvrti Queens v New Yorku. (Foto: Jean Catuffe/GC Images)

dlhé veľké šaty pre družičky

Newyorčania Alec Baldwin a jeho tehotná manželka Hilaria Baldwin sa zúčastnili otváracieho večera US Open, kde boli zachytení pri predvádzaní sladkého PDA. Výpis v miliónoch dolárov Ryan Serhant a jeho nová manželka Emilia Bechrakis boli tiež na tribúne v tú istú noc 29. augusta.

 Hviezdy US Open

Ryan Serhant a Emilia Bechrakis sa 29. augusta 2016 zúčastnia otváracieho večera US Open 2016 v národnom tenisovom centre USTA Billie Jean King v newyorskej štvrti Queens. (Foto: Jean Catuffe/GC Images)

O niekoľko dní neskôr sa Beyonce a Jay Z zúčastnili tenisového podujatia, kde sledovali Serenu Williamsovú na kurte. A-listers sedeli priamo za matkou tenisového šampióna, Oracene Price, ktorá živo kričala, keď sledovala hru svojej dcéry.

 Beyonce Jay Z

NEW YORK, NY – 1. SEPTEMBER: Oracene Price, Jay Z a Beyonce v Národnom tenisovom centre USTA Billie Jean Kingovej 1. septembra 2016 v štvrti Queens v New Yorku. (Foto od tímu GT/GC Images)

zásnubné prstene v tvare hrušky so svadobnými obrúčkami

Vyzerá to tak, že Williamsová mala na Open veľkú podporu od svojich známych celebrít, vrátane superhviezdy NBA Carmela Anthonyho, jeho manželky La La Anthony a Kelly Rowland.

 Melo La La Kelly Rowland US Open

Carmelo Anthony, Kelly Rowland a jeho manželka La La Anthony sa zúčastnili tretieho kola víťazstva ich priateľky Sereny Williamsovej 6. dňa US Open 2016 v USTA Billie Jean King National Tennis Center 3. septembra 2016 v štvrti Queens v New Yorku. . (Foto: Jean Catuffe/GC Images)

Skupina sa zúčastnila na víťazstve tenisového šampióna v treťom kole v deň 6 US Open.