Hlavná Celebrita Medzi najobľúbenejšie svadby Googlu v roku 2018 patrili manželia Royals a Priyanka Chopra

Medzi najobľúbenejšie svadby Googlu v roku 2018 patrili manželia Royals a Priyanka Chopra

WINDSOR, SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO - 19. MÁJ: Princ Harry a Meghan Markle opúšťajú Kaplnku svätého Juraja cez západné dvere po svadbe v Kaplnke svätého Juraja na hrade Windsor 19. mája 2018 v anglickom Windsore. (Foto: Ben Birchall – WPA Pool/Getty Images)

Bol to pekný rok na svadby. Myslieť si, že začiatkom roka 2018 Princ Harry a Meghan Markle ešte neboli zasnúbení , alebo to Priyanka Chopra a Nick Jonas ešte ani neboli verejne „vecou“, ukazuje, aký bohatý bol tento rok.

Spoločnosť Google zverejnila v stredu 12. decembra svoje zoznamy Rok vo vyhľadávaní 2018, v ktorých vyzdvihuje všetkých „ľudí, tém, udalostí a miest, ktoré tento rok zaujali svet,“ uvádza sa vo vyhlásení. Uprostred zoznamov najpopulárnejších hudobníkov a kapiel (vládne tam Demi Lovato a Ariana Grande) a top otázok o kráse (napríklad „Ako aplikovať magnetické mihalnice“ pre zvedavcov) je tá, z ktorej sme mimoriadne nadšení: najväčšie svadby roku 2018.

Na prvom mieste je, neprekvapivo, kráľovská svadba, ktorá uchvátila divákov v máji. Všetko okolo Meghan a Harryho dominovali titulky vedúce k a odvtedy si vymenili sľuby v kaplnke sv. Juraja na hrade Windsor.

Svadba Chopra a Jonasa bola druhá v trendových momentoch, čo dáva zmysel vzhľadom na svižnú cestu, na ktorú sa tento rok vydali, od prekvapivých júlových zásnub cez svadobnú sprchu, rozlúčku so slobodou až po víkendovú svadbu v Indii, ktorá zahŕňala kresťanský obrad aj tradičný hinduistický obrad. Veľa sa tam dá pozerať.

NAÍ DILLÍ, INDIA – 4. DECEMBER: Novomanželský bollywoodsky herec Priyanka Chopra a americký spevák Nick Jonas sa fotia počas svadobnej hostiny v Taj Palace 4. decembra 2018 v Naí Dillí v Indii. (Foto: Manoj Verma/ Hindustan Times cez Getty Images)

Možno o niečo prekvapivejšie sú svadby, ktoré nasledujú, vrátane Svadba princeznej Eugenie (menej oslavovaná, ale rovnako krásna kráľovská svadba roka), svadba Kat Von D s Rafaelom Reyesom ( gotická záležitosť ktorým sa doslova krútili hlavy) a Kit Harington a Rose Leslie malebná škótska svadba .

Na obrázku, ktorý sprístupnila Press Association, je zadný rad: pán Thomas Brooksbank; pani Nicola Brooksbank; pán George Brooksbank; Jej kráľovská výsosť princezná Beatrice z Yorku; Sarah, vojvodkyňa z Yorku; Jeho kráľovská výsosť vojvoda z Yorku. Stredný rad: Jeho kráľovská výsosť princ George z Cambridge; Jej kráľovská výsosť princezná Charlotte z Cambridge; Jej Veličenstvo Kráľovná; Jeho kráľovská výsosť vojvoda z Edinburghu; slečna Maud Windsorová; majster Louis De Givenchy;
Predný rad: slečna Theodora Williamsová; slečna Mia Tindall; slečna Isla Phillips; Slečna Savannah Phillipsová, v deň svadby princeznej Eugenie z Yorku a Jacka Brooksbanka v Kaplnke svätého Juraja na hrade Windsor, vo Windsore, Británia, 12. októbra 2018. (Credit: Photo by Alex Bramall/PA WIRE/HANDOUT/EPA -EFE/REX/Shutterstock)

Strih urobila aj Emily Ratajkowski, asi preto svadba s filmárom Sebastianom Bear-McClardom bol prekvapením takmer pre každého. „Pripadalo mi to veľmi ‚krádežný film‘, pretože všetky moje priateľky boli tiež v oblekoch a ja som nemal na sebe biele, takže som im stále odovzdával kyticu kvetov, ako: ‚Návnada, vábnička!‘“ povedala Vanity Fair po skutočnosti.

Pozrite si zoznam nižšie a zistite, ktoré svadby iných celebrít boli tento rok najviac vyhľadávané na Googli:

Kráľovská svadba
Svadba Priyanka Chopra
Svadba princeznej Eugenie
Svadba Kat Von D
Svadba Deepiky Padukone
Joe Scarborough a Mika Wedding
Svadba Kit Harrington
Svadba Jordana Spietha
Svadba Emily Ratajkowski
Svadba Kane Browna


Zabezpečte si ideálnu svadobnú víziu tak, že začnete s Kvíz o štýle Faircityfire tu .