Hlavná Celebrita Meghan Markle a päť najroztomilejších párových momentov princa Harryho v Írsku: Pozrite si všetky fotografie

Meghan Markle a päť najroztomilejších párových momentov princa Harryho v Írsku: Pozrite si všetky fotografie

DUBLIN, ÍRSKO - 11. júla: Princ Harry, vojvoda zo Sussexu a Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu, sa 11. júla 2018 v Dubline, Írsko, stretli s trojročným Walterom Cullenom v Croke Parku, domove najväčšej írskej športovej organizácie Gaelic Athletic Association. (Foto: Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage)

Meghan Markle a Princ Harry. Po krste princa Louisa a rodinnej udalosti na počesť Kráľovského letectva tento týždeň nastúpili vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu do súkromného lietadla do Írska, čím si ako manželia pripomenuli svoju prvú oficiálnu zahraničnú spoločnú cestu.

Dvojdňová exkurzia na Smaragdový ostrov bola pre pár, ktorý elegantne sprevádzal stretnutia a pozdravy s fanúšikmi z celého Írska, dosť bohatý na udalosti. Výlet bol poznačený niekoľkými rozkošnými stretnutiami, jedno s mladým, citlivým fanúšikom a ďalšie s dvoma chlpatými kamarátmi.

potrebujem tvoj citát o láske

Faircityfire zhŕňa päť najroztomilejších momentov z obdobia páru v Írsku nižšie.

Hrali sa so šteniatkami

Počas stretnutia s prezidentom Higginsom a jeho manželkou Sabinou Coyneovou privítali pár aj ďalší dvaja členovia rodiny – bernskí salašní psi Brod a Sioda. Šteniatka s úctou privítali svojich hostí v dome v oficiálnej rezidencii, zatiaľ čo Markle aj princ Harry sa zdali byť mimoriadne šťastní, že môžu pozdraviť svojich kráľovských, nadýchaných hostiteľov.

DUBLIN, ÍRSKO – 11. JÚLA: Princ Harry, vojvoda zo Sussexu a Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu, sa stretli s prezidentom Michaelom Higginsom a jeho manželkou Sabinou Coyne v Aras an Uachtarain počas ich návštevy Írska 11. júla 2018 v Dubline v Írsku. (Foto Andrew Parsons – Pool/Getty Images)

citát o láske pre moju priateľku

Hrali sa s deťmi

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa zdali byť jednoznačne nadšení zo stretnutia so svojimi fanúšikmi v slávnom dublinskom Croke Parku, ktorý je domovom Gaelskej atletickej asociácie, najväčšej atletickej organizácie v Írsku. Počas prechádzky vonku sa dvojica podelila o obzvlášť roztomilé stretnutie s 3-ročným Walterom Cullenom, ktorý v snahe získať Markleinu pozornosť hladkal jej vlnité brunetky. Harry potom rozkošne vstúpil, aby žartom pokarhal malého.

Princ Harry sa dotkol svojej svadobnej obrúčky

Nazvite to inštinkt. Vojvoda a vojvodkyňa sa zastavili v kancelárii Taoiseacha Lea Varadkara, aby odštartovali svoj dvojdňový výlet v Dubline, kde sa obaja striedali pri podpisovaní knihy návštev kancelárie. Harry bol prekvapený, keď sledoval, ako sa jeho žena nakláňa, aby podpísala knihu, keď jednou rukou krútil svadobnou obrúčkou.

DUBLIN, ÍRSKO – 10. JÚLA: Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu a princ Harry, vojvoda zo Sussexu, sa podpisujú do knihy návštev v kancelárii Taoiseach Leo Varadkar na začiatku dvojdňovej návštevy Dublinu 10. júla 2018 v Dubline , Írsko. (Foto: Clodagh Kilcoyne – Pool/Getty Images)

Princ Harry vytiahol stoličku pre Meghan

Rytierstvo je živé a zdravé. Šikovný kráľovský, 33-ročný, bol odfotený, ako galantne vyťahuje stoličku pre svoju manželku, aby sa posadila, zatiaľ čo sa v stredu stretli s niekoľkými technicky zdatnými tvárami v startupovom centre Dogpatch.


DUBLIN, ÍRSKO – 11. JÚLA: Harry, vojvoda zo Sussexu a Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu, navštívili startup centrum Dogpatch v Dubline v posledný deň ich cesty do Írska 11. júla 2018 v Dubline v Írsku. (Foto Jimmy Rainford – Pool/Getty Images)

Držali sa za ruky... počas celej cesty

Ak je v tomto bode jedna časť porušovania kráľovského protokolu, ktorú Markle a Harry poznajú, je to plaché držanie sa za ruky všade, kam idú. Zatiaľ čo v britskej kráľovskej rodine je nevysloveným pravidlom etikety zdržať sa dotykov, najmä počas oficiálnych vystúpení, zdá sa, že pár nemôže prestať vyjadrovať svoju lásku k sebe fyzickým dotykom.

sex v posteli po svadbe

Pár bol obzvlášť rozkošný počas očarujúcej recepcie v dome britského veľvyslanca Robina Barnetta v prvú noc ich návštevy.

DUBLIN, ÍRSKO – 10. JÚLA: Princ Harry, vojvoda zo Sussexu a Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu, sa zúčastnili recepcie v Glencairne, rezidencii Robina Barnetta, britského veľvyslanca v Írsku počas prvého dňa ich návštevy Írska 10. júla 2018 v Dublin, Írsko. (Foto Geoff Pugh – WPA Pool/Getty Images)

Zabezpečte si svoju ideálnu svadobnú víziu tak, že začnete s Kvíz o štýle Faircityfire tu .