Hlavná Celebrita Meghan Markle a princ Harry strávia Vianoce s kráľovnou

Meghan Markle a princ Harry strávia Vianoce s kráľovnou

 Reakcie rodiny Meghan Markle LONDÝN, ANGLICKO - 27. NOVEMBRA: Princ Harry a Meghan Markle počas oficiálneho fotohovoru, pri ktorom oznámili zasnúbenie princa Harryho a herečky Meghan Markle v The Sunken Gardens v Kensingtonskom paláci 27. novembra 2017 v Londýne v Anglicku. Princ Harry a Meghan Markle tvoria oficiálne pár od novembra 2016 a zosobášiť sa majú na jar 2018. (Foto: Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage)

Pripravte sa na tieto rodinné fotografie. Po zasnúbení strávia Meghan Markle a princ Harry tento rok sviatky so svojimi rodinnými príslušníkmi – s kráľovnou, samozrejme, vrátane.

Kensingtonský palác potvrdil špekulácie v stredu 13. decembra a oznámil predajcom: „Môžete očakávať, že na Štedrý deň uvidíte v Sandringhame vojvodu a vojvodkyňu z Cambridge, princa Harryho a pani Markleovú.“

Sandringham House v Norfolku je dovolenkovou tradíciou kráľovskej rodiny. Členovia zvyčajne cestujú z Londýna na vidiek, ktorý sa nachádza asi 170 kilometrov od centra mesta, aby si užili slávnosti, ktoré sa zvyčajne začínajú výmenou darčekov na Štedrý deň.

Na Štedrý deň rodina navštevuje bohoslužbu v kostole sv. Márie Magadalény (kde bola pokrstená princezná Charlotte) a potom sa vydá na obed. Členovia britského kráľovského potomstva boli často fotografovaní, ako sa prechádzajú lesom a užívajú si malebnú oblasť.

Palác nezverejnil žiadne ďalšie podrobnosti o tejto príležitosti, ale predpokladá sa, že momentálne zasnúbený pár pravdepodobne zostane s princom Williamom a Kate Middletonovou v Anmer Hall, ktorá sa nachádza v krátkej vzdialenosti od Sandringham House.

Markle, budúca teta princa Georga a princeznej Charlotte, bude pravdepodobne tráviť vianočné ráno s deťmi a Middletonovou, ktorá momentálne čaká svoje tretie dieťa s Williamom.